Joanna Brodzik
foto: YouTube

Media doniosły, iż Joanna Brodzik boryka się z kłopotami. Są one związane z partnerem artystki Pawłem Wilczakiem. Czyżby nad związkiem aktorów zawisły czarne chmury?

Joanna Brodzik nie może narzekać na brak pracy

Aktorzy tworzą parę już niemal od 20 lat. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak doczekali się dwójki synów. Oboje artyści bardzo cenią sobie prywatność, dlatego bardzo rzadko do mediów wyciekają jakiekolwiek informacje na ich temat.

Tymczasem dziennikarze donieśli, iż Joanna Brodzik i jej partner przechodzą poważny kryzys. Wszystko z powodu pracy. Otóż aktorka jest aktualnie bardzo aktywna zawodowo. Natomiast jej ukochany nie otrzymuje w tej chwili zbyt wiele propozycji zawodowych.

Co ciekawe, Joanna Brodzik ma być też dużo bardziej aktywna w poszukiwaniu ofert pracy niż jej partner. Nawet jeśli propozycje się nie pojawiają, to aktorka sama wychodzi z inicjatywą.

Ostatnio Joanna Brodzik gra m.in. w spektaklu razem ze swoją przyjaciółką Beatą Kawką. Sztuka nosi tytuł „Wstydź się”. Co ciekawe, projekt ten odniósł spory sukces. Niewątpliwie jest to ważne dla aktorki, która ma do niego bardzo osobiste podjeście.

„Od kilku lat usiłowałam postawić na serial dotyczący kobiecych wstydów. Pandemia pokrzyżowała mi plany, ale zrozumiałam, że nawet jeśli to się nie udaje, może wyjść z tego coś wyjątkowego” – wyznała jakiś czas temu Joanna Brodzik.

Podobno aktorka starała się namówić swojego partnera do współpracy przy wspomnianym spektaklu. Jednak Paweł Wilczak odmówił.

Dziennikarze podkreślają, że sytuacja, w której to Joanna Brodzik ma więcej propozycji, nie jest zbyt komfortowa dla Pawła Wilczaka. Aktor bowiem nie może liczyć aktualnie na zbyt wiele ofert.

„Paweł wie, że dla Joanny nie jest to problem, ale on czasami tęskni za intensywnym graniem. Szuka też nowych pomysłów i coraz poważniej myśli o pisaniu scenariuszy” – zdradził przyjaciel aktora mediom.

Wszyscy sympatycy pary mają nadzieję, że cala sytuacja nie przełoży się na życie rodzinne pary, która do tej pory uchodziła za zgodą i znakomicie dobraną.

źródło: Pomponik

Zobacz również: