Zbigniew Zamachowski
foto: YouTube

Niepokojące wieści na temat Zbigniewa Zamachowskiego pojawiły się w mediach. Okazalo się, że jego obecna ukochana opuściła aktora. Gabriela Muskała spakowała walizki i wyjechała. Czyżby para przechodziła powazny kryzys? A może to już koniec wielkiej miłości?

Zbigniew Zamachowski został sam

Przypomnijmy, że 61-letni aktor spotyka się z Gabrielą Muskałą od 2021 roku. Zbigniew Zamachowski wszedł w związek z artystką po tym, jak rozstał się z Moniką Richardson.

Para raczej nie afiszuje się swoją miłością w mediach. Czasem pokazywali się na ściankach przy okazji premier spektakli i filmów. Natomiast próżno szukać wywiadów, w których opowiadają o swoim uczuciu.

Tymczasem właśnie pojawiła się wiadomość, iż w związku Zbigniewa Zamachowskiego nie dzieje się najlepiej. Dziennikarze donieśli, że podobno aktorzy mają pierwszy poważny kryzys. „Po ponad dwóch latach związku dopadł ich kryzys” – przeczytamy w sieci.

Gabriela Muskała rzekomo spakowała walizki i opuściła 61-latka. Kobieta wyjechała w pojedynkę, a aktor został sam. Rzekomo ukochana Zbigniewa Zamachowskiego potrzebowała chwili wytchnienia. „Jej bliscy byli zaskoczeni, że nie zabrała ze sobą Zbyszka” – podali dziennikarze jednego z portali.

Warto podkreślić, że 53-letnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych swój wyjazd. Co ciekawe, w żadnej z jej relacji nie pojawiła się osoba Zbigniewa Zamachowskiego.

„Byłam w domku, w lesie, bez zasięgu przez te kilka dni. W ogóle nie przeszkadzało mi to, że nie mam kontaktu ze światem. Potrzebowałam tego, by być w takim miejscu” – zaznaczyła w jednym z wpisów aktorka. „Mam fajne życie, ono przyszło, wreszcie. Wiem, że zawód i praca są czasami ucieczką przed własnym życiem. Jestem w momencie, kiedy nie uciekam” – dodała.

Z drugiej części jej relacji wynika, że aktorka raczej nie narzeka na swoje życie. Niewykluczone więc, że doniesienia mediów o jej kryzysie w związku są przesadzone, mimo że WP wprost pisze, że „po ponad dwóch latach związku dopadł ich kryzys”. Zamachowski sprawy nie skomentował. Będziemy trzymać rękę na pulsie!

źródło: Super Express

Zobacz również: