Książę William
foto: YouTube

Na oficjalnym koncie księcia Williama i jego małżonki Kate pojawiła się radosna nowina. Informacja podana przez parę książęcą uradowała nie tylko fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Wydaje się, że cała Wielka Brytania świętuje.

Książę William i księżna Kate obchodzą urodziny najmłodszego syna

Książę i księżna Walii przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych radosną wiadomość. Ich najmłodsza pociecha kończy dziś (23 kwietnia) 5 lat.

Zgodnie z niepisaną tradycją książę William i księżna Kate opublikowali w sieci urodzinowy portret solenizanta. Najnowsze fotografie 5-letniego Louisa wzbudziły zachwyt wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Co ciekawe, tym razem zdjęcia wykonała nie sama księżna Kate, ale fotografka Millie Pilkington. Na fotografiach widzimy uśmiechniętego Louisa, który bawi się ze swoją mamą w ogrodzie.

Dodajmy, że na jednym ze zdjęć 5-latek siedzi w taczce ze skoszoną trawą. Scena ta wydaje się sielska i spontaniczna. Jednak chyba nikt nie ma złudzeń, że została specjalnie wykreowana na potrzeby sesji.

Na fotografiach nie dostrzeżemy księcia Williama. Jest za to księżna Kate, chociaż arystokratka jest ledwo widoczna. Centralne miejsce zajmuje książę Louis.

Na pierwszym zdjęciu chłopiec ma na sobie niebieski sweterek ze wzorami oraz koszulę w kratkę i krótkie spodenki. Jego włosy zostały specjalnie uczesane na bok. Z kolei drugie zdjęcie to już klasyczny portret.

Jak nie trudno się domyślić, urodzinowe fotografie księcia Louisa zachwyciły internautów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo życzeń dla najmłodszego syna księcia Williama.

Poza tym, część fanów zauważyła, iż chłopiec jest badzo podobny do swojego dziadka od strony mamy. „Uroczy!!! Myślę, że bardzo przypomina swojego dziadka Middletona; Jest taki sam, jak jego mama; Jest idealną mieszanką Charlotte i George’a” – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

źródło: Pudelek

Zobacz również: