Ida Nowakowska
foto: YouTube

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” bardzo długo ukrywała przed opinią publiczną pewną rzecz. W końcu jednak Ida Nowakowska zdecydowała się wyznać całą prawdę. „Nie mogłam się doczekać, żeby wam o tym opowiedzieć” – przyznała podekscytowana 32-latka.

Ida Nowakowska pracowała nad nowym projektem

Z pewnością tancerka to jedna z najbardziej lubianych gwiazd programu „Pytanie na śniadanie”. Świadczy o tym fakt, iż Ida Nowakowska jest chętnie zatrudniana w innych produkcjach TVP.

Zazwyczaj 32-latka występuje w roli prowadzącej jakieś wydarzenie oragnizowane przez Telewizję Publiczną lub jako jurorka telwizyjnego talent show. Niebawem Idę Nowakowską będzie można poznać zupełnie od innej strony.

Otóż prezenterka TVP postanowiła zabrać się za bardzo poważny temat. Dodajmy, że celebrytka długo ukrywała nad czym pracuje. Bardzo zależało jej na tym, aby opinia publiczna nie dowiedziała się o jej projekcie, zanim wszystko nie zostanie dopięte na ostatni guzik.

W końcu jednak Ida Nowakowska zdradziła swój sekret. Tancerka opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie z opisem. „Nie mogłam się doczekać, żeby wam o tym opowiedzieć” – napisała gwiazda „Pytania na śniadanie”. O co dokładnie chodzi?

Otóż Ida Nowakowska wyjawiła, że na jeden dzień wcieliła się w funkcjonariuszkę Straży Granicznej. Efekty tej niecodziennej metamorfozy widzowie będą mogli zobaczyć niebawem na antenie TVP.

„Z bliska przyglądałam się tej wymagającej służbie. Już jutro w „Pytanie na śniadanie”, a później w TVP Info, fragmenty z mojego dnia na granicy, który również pokażę Wam niebawem u siebie na Instagramie. Zapraszam do oglądania” – przyznała na Instagramie Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska
foto: Instagram/idavictoria

źródło: Super Express

Zobacz również: