Robert Janowski
foto: YouTube

Juror programu „Twoja twarz brzmi znajomo” przekazał znakomite wieści. Robert Janowski wręcz nie posiada się ze szczęścia. Otóż w końcu wydarzyło się coś, na co czekał z żoną od 12 lat.

Robert Janowski zmagał się ze stalkerką

Muzyk przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż po 12 latach zakończyła się sprawa związana z nękaniem jego rodziny przez stalkerkę. Przypomnijmy, iż przez lata chora psychicznie kobieta przesyłała Robertowi Janowskiemu listy i prezenty. Z kolei żona muzyka była notorycznie zastraszana.

Co gorsza, celebryta, a razem z nim policja, nie kryli, iż są bezradni. Psychofanka czuła się bezkarna. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że ma swoje powody by dręczyć Roberta Janowskiego. Podkreśliła nawet, iż ma z tego „ubaw po pachy”.

Na szczęście w końcu dramat artysty i jego najbliższych zakończył się. Sam Robert Janowski przekazał tę radosną wiadomość na Instagramie. „Kochani Przyjaciele, Drogie Media, Rodzino moja… TO JEST KONIEC!” – rozpoczął swój wpis mężczyzna.

„Nawet nie wiem, co napisać i jak ująć w słowa to, że po 12 latach życia w strachu, możemy wreszcie odetchnąć, pójść na spacer bez lęku, uśmiechnąć się do siebie i wiosny…
Dla kogoś – wielkie nic, coś naturalnego, ot- dzień jak co dzień, kolejna niedziela…
Dla nas SPOKÓJ- sen nierealny, nieosiągalny byt, spełnienie marzeń…” – kontynuował Robert Janowski.

Następnie muzyk zacytował fragment pisma, które otrzymał z sądu. „Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, że oskarżona Monika Janus (…) została zatrzymana i osadzona w jednostce penitencjarnej. Z poważaniem… Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego” – przeczytamy.

W dalszej części wpisu gwiazdor Polsatu podziękował wszystkim, którzy okazali mu pomoc w tej trudnej sprawie. „Dziękuję. Kłaniam się i dziękuję. Przede wszystkim naszym adwokatom z Kancelarii Prawnej Graś i Wspólnicy. Chylę czoła. Dziękuję Sądowi i Policji. To był naprawdę trudny „przypadek”. Gratki dla Mediów za nagłośnienie sprawy. Uwielbiam. Uściski dla Was, Kochani, za wsparcie i wyrozumiałość. Jesteście NAJLEPSI! Rodzino moja, Kochane Dzieci, Przyjaciele i Koledzy… Byliście zawsze” – przyznał artysta.

Muzyk mówi o wsparciu ze strony żony

Szczególne słowa podziękowania skierował do swojej ukochanej małżonki. „I Monika, moja żona- z całego serca… z czułością i podziwem… DZIĘKUJĘ. Przez 12 lat nie dałaś mi odczuć, że cierpisz. Nawet raz nie obciążyłaś mnie odpowiedzialnością za sytuację, a to przecież właśnie TY byłaś „celem”, stworzyłaś bezpieczny DOM na gruncie niepewności… Jesteś Światłem” – podkreślił Robert Janowski.

„Kochani Przyjaciele, Drogie Media, Rodzino Moja… Przyszła wiosna… A z wiosną ukojenie i cisza… I WOLNOŚĆ. Kocham WAS – Robert” – zakończył juror „Twojej twarzy brzmi znajomo”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Pod wpisem gwiazdora Polsatu pojawiły się liczne komentarze. Użytkownicy gratulowali Janowskim, a także wyrażali swoją radość pozytywnym zakończeniem tej przykrej sprawy.

źródło: Plejada

Zobacz również: