Lech Wałęsa
foto: YouTube

Były prezydent pomimo swojego wieku i problemów ze zdrowiem chętnie bywa na różnych wydarzeniach. Tym razem Lech Wałęsa bawił się na poniedziałkowej gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2023”. Polityk był w znakomitym humorze. Na imprezie było mnóstwo pięknych kobiet i alkoholu. U boku legendy Solidarności zabrakło natomiast jego żony Danuty.

Lech Wałęsa brylował na uroczystej gali

Gdańszczanin wziął udział w gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2023”. Mimo podniosłej okazji Lech Wałęsa nie założył garnituru. Polityk miał na sobie tradycyjną koszulę z napisem „Konstytucja”, a także flagą Polski i Ukrainy.

Warto podkreślić, iż były przywódca naszego kraju był jednym z laureatów gali. Legenda Solidarności otrzymała tego wieczoru statuetkę.

Patrząc na fotografie ze wspomnianego wyżej wydarzenia, od razu zauważymy, że Lech Wałęsa był w doskonałym humorze. Uśmiech nie schodził z twarzy 79-latka. Być może to zasługa doskonałego towarzystwa. U boku byłego prezydenta nie zabrakło pięknych kobiet.

Polityk chętnie kosztował także trunków, które były dostępne na imprezie. Laureat nagrody Nobla wznosił toasty z wieloma znanymi sportowcami oraz przedstawicielami świata biznesu.

Co ciekawe, internauci zwrócili uwagę, iż Lech Wałęsa nie zabrał na galę swojej małżonki Danuty. Takie zachowanie 79-latka nie zdziwiło ich zbyt mocno. W końcu były prezydent rzadko kiedy wypowiada się mile o swojej żonie. Zatem może to i dobrze, że W sumie to chyba dobrze, że Danuta Wałęsa nie musiała oglądać męża, szczerzącego się do innych pań.

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lech Wałęsa (@presidentwalesa)

źródło: Pomponik

Zobacz również: