Michał Szpak
foto: YouTube

Przypuszczalnie Michał Szpak to jeden z najbardziej kontrowersyjnych wokalistów w naszym kraju. Muzyk często jest obiektem krytyki ze względu na swoje wypowiedzi, sposób bycia i wygląd. Wydaje się jednak, że nawet przeciwnicy artysty uronią łzę, gdy przeczytają najnowszy wywiad z 32-latkiem.

Michał Szpak mówi o żałobie po śmierci mamy

W najnowszym wywiadzie z dziennikarzem popularnego portalu plotkarskiego, Michał Szapk poruszył bardzo osobiste wątki. Wokalista opowiedział między innymi o przeżyciach, jakie towarzyszyły mu po śmierci mamy.

Przypomnijmy, iż pani Grażyna zmarła w 2015 roku. Jak nie trudno się domyślić, piosenkarz bardzo przeżył odejście mamy. Celebryta podkreślił, że na śmierć mamy zareagował w dość niecodzienny sposób.

„Przechodziłem to w dość specyficzny sposób, pogrążając się w muzyce klubowej. Wychodziłem na imprezy od środy do niedzieli. To była forma mojego smutku. Nie chciałem być wtedy sam. To była forma zagłuszania bólu za wszelką cenę, bo był zbyt mocny” – przyznał Michał Szpak.

Wokalista o współpracy z TVP

W rozmowie z dziennikarze artysta powrócił do czasów, gdy występował w talent show „The Voice of Poland”. Michał Szpak zdradził, z jakiego powodu postanowił odejść z TVP.

„Ja mogę chodzić na kompromisy, w momencie kiedy coś nie krzywdzi mnie jako człowieka. Jeśli ja wyznaję inne zasady niż te, które zostają mi w jakiś sposób narzucone, to niestety ja nie mogę się na to zgodzić, bo nie byłbym w stanie spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć: 'w sumie, dlaczego nie, to była taka super posada, siedziałeś, odwracałeś się na fotelu’ ” – wyjaśnił Michał Szpak.

„Godziłem się na to wtedy, kiedy nie było aż takiego fermentu. Ja wchodziłem do TVP, kiedy było jeszcze normalnie, to był ten moment przełomu, kiedy wszystko się zmieniało. Kiedy to zaszło już za daleko, to zaczęło godzić w moją moralność” – dodał muzyk.

źródło: Pudelek

Zobacz również: