Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Kontrowersyjny lider zespołu „Ich Troje” wyznał, że nie może dojść do porozumienia ze swoją aktualną małżonką. Co ciekawe, Michał Wiśniewski zapowiedział, iż nie zamierza ustąpić żonie. Powiedział nawet, że czeka go batalia.

Michał Wiśniewski oczekuje narodzin kolejnego dziecka

Jak dobrze wiemy, Michał Wiśniewski i jego żona Pola oczekują narodzin swojego drugiego, wspólnego potomka. Przypomnijmy, iż małżeństwo ma już jedno biologiczne dziecko. To urodzony w 2021 roku synek o oryginalnym imieniu Falco Amadeus.

Jakiś czas temu muzyk pochwalił się, że dziecko, które ma niebawem pojawić się na świecie, będzie chłopcem. W związku z tym, lider „Ich Troje” rozpoczął poszukiwania odpowiedniego imienia dla swojego najmłodszego potomka.

W końcu Michał Wiśniewski wymyślił imię, które jego zdaniem, będzie idealne dla mającego się wkrótce urodzić chłopczyka. Jak nie trudno się domyślić, wokalista chce nadać synowi dośc oryginalne i niespotykane imię. Dokładnie rzecz biorąc maluch ma zostać nazwany Cloë.

Co ciekawe, celebryta jest przekonany, że właśnie takie imię powinien nosić jego syn. Do artysty nie przemawiają żadne argumenty. Nic nie robi sobie z tego, że imię Cloë bardziej pasuje do dziewczynki. Michał Wiśniewski stwierdził nawet, że w czasach gender nie ma to znaczenia.

Z pomysłu męża nie jest zadowolona Pola Wiśniewska. Kobieta chciałaby nadać synowi zupełnie inne imię. Otóż najmłodszy potomek miałby się nazywać Vincent.

Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby małżonkowie mieli dojść do porozumienia. Mało tego, wokalista „Ich Troje” zapowiada, że będzie walczył o to, aby dziecko nosiło wybrane przez niego imię.

Czy ktoreś z małżonków zdecyduje się zrezygnować ze swojego pomysłu? A może para pójdzie na kompromis i wybierze wspólnie jakieś inne imię dla malucha? Z pewnościa dowiemy się tego niebawem z YouTube.

To właśnie w tym serwisie będzie można obejrzeć losy rodziny Wiśniewskich. Pierwszy odcinek „Jestem, jaki jestem 3. Wiśniewski buduje” pojawi się już 30 kwietnia.

źródło: Super Express

Zobacz również: