Łukasz Nowicki
foto: YouTube

Wielbiciele prowadzącego program „Pytanie na śniadanie” poczuli niepokój. Fani obawiają się o dalsze losy swojego ulubieńca. Czyżby Łukasz Nowicki na dobre pożegnał się z pasmem śniadaniowym TVP?

Łukasz Nowicki ogłosił, iż odchodzi z programu

Z pewnością ta wiadomość nie ucieszy fanów Łukasza Nowickiego. Aktor opublikował w mediach społecznościowych wpis, z którego wynika, że przez jakiś czas nie zobaczymy go w roli gospodarza „Pytania na śniadanie”.

Oczywiście sympatycy prezentera zaczęli się niepokoić, czy przypadkiem Łukasz Nowicki na dobre nie pożegnał się z poranną audycją. W końcu ostatnio wiele mówi się o odsunięciu od prowadzenia „Pytania na śniadanie” Małgorzaty Tomaszewskiej.

Na szczęście wiele wskazuje na to, że Łukasz Nowicki zniknie ze szklanego ekranu tylko na jakiś czas. Powodem jest zaplanowana przez artystę podróż. Dodajmy, że informacje na ten temat odnajdziemy we wspomnianym wcześniej wpisie.

„Już za tydzień ruszam na rowerze do Rumunii… nie mogę się doczekać takich widoków, gór, Suczawy, Polaków w Rumunii, kanionu Bicaz, i cudownych klasztorów wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO…” – napisał na Instagramie prezenter.

Informacja o nieobecności Łukasza Nowickiego w programie TVP zasmuciła część osób. „Ale że z Polski???? Znowu pana mało będzie w „PnŚ”. A ja mam zawsze lepszy humor, jak pan prowadzi” – napisała jedna z internautek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Łukasz Nowicki (@lukasz__nowicki)

źródło: Pomponik

Zobacz również: