Magda Gessler
foto: YouTube

Gwiazda TVN przekazała radosną wiadomość. Otóż niebawem rodzina Magdy Gessler powiększy się. 69-letnia restauratorka nie kryje szczęścia. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” podała nawet szczegóły dotyczące narodzin kolejnego wnuka.

Magda Gessler znów zostanie babcią

Restauratorka przekazała, iż już niedługo po raz trzeci zostanie babcią. Tym razem w ciąży nie jest jej córka Lara, a żona jej syna Tadeusza Müllera.

Jak przyznała Magda Gessler ukochana Tadeusza jest w zaawansowanej ciąży. „Kolejny wnuk pojawi się w lipcu” – wyjawiła 69-letnia gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Co ciekawe, restauratorka wydaje się lepszą babcią niż mamą. Nie jest tajemnicą, iż z powodu pracy Magda Gessler nigdy nie miała specjalnie czasu dla swoich dzieci. Potwierdziła to zresztą córka gwiazdy. Przygotowując się do macierzyństwa, Lara zapowiedziała bowiem, że nigdy nie popełni błędów rodzicielki i na pewno będzie bardziej zaangażowaną matką niż ona.

„Moja mama jest tak zachłyśnięta życiem, że jest trochę tak, że te dzieci były dla niej zawsze skutkiem ubocznym tego życia. (…) I to życie gdzieś tam jest dla niej tak ważne, że dzieci były trochę na doczepkę” – powiedziała niegdyś Lara Gessler.

Jak już wspomnieliśmy, 69-latka robi co może, aby być świetną babcią. Restauratorka doczekała się jak na razie dwojga wnucząt: Neny i Bernarda. To dzieci córki Lary.

O ogromnej miłości do wnucząt świadczą liczne zdjęcia i relacje, którymi gwiazda TVN chwali się w sieci. Kobieta wiele razy podkreślała, że jest w nich zakochana do szaleństwa.

„To jest dla mnie najważniejsze, że mam wnuki. Jestem w nich zakochana po uszy, ale moje dzieci są równie zajęte, jak ja i to jest niesamowite. To oni często nie mają dla mnie czasu, a nie ja dla nich. Kolejny wnuk pojawi się w lipcu” – zdradziła w jednym z najnowszych wywiadów restauratorka.

źródło: Pomponik

Zobacz również: