Jarosław Kaczyński
foto: YouTube

Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości poważnie martwią się o Jarosława Kaczyńskiego. Podczas jednego ze spotkań prezes PiS prawie upadł. Prawdopodobnie ze zdrowiem polityka ciągle nie jest dobrze.

Jarosław Kaczyński powinien chodzić o kulach

Do przykrego incydentu doszło podczas sobotniego spotkania z mieszkańcami Janowa Lubelskiego. Wydarzenie to zaingurowało akcję „Polska jest jedna – inwestycje lokalne”.

Tradycyjnie Jarosław Kaczyński wygłosił przemówienie. Po zakończeniu swojego wystąpienia prezes PiS schodząc ze sceny, stracił równowagę. Polityk prawie upadł. Uratował go jedynie refleks jednego z mężczyzn stojących w pierwszym rzędzie.

Osoby z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego nie kryją, iż prezes Prawa i Sprawiedliwości nie jest jeszcze w pełni sił. Ludzie ci przyznali, że szef partii rządzącej powinien chodzić o kulach, jednak stara się nie robić tego publicznie.

„Wciąż nie jest dobrze ze zdrowiem prezesa” – wyznał jeden z polityków PiS. Jedncoześnie dodał, iż otoczenie Jarosława Kaczyńskiego stara się, aby lider partii nie musiał zbyt dużo chodzić i stać.

Przypomnijmy, iż Jarosław Kaczyński w grudniu zeszłego roku przebywał w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Tam przeszedł operację kolana. Co ciekawe, to już kolejny tego typu zabieg w ostatnich latach. Poprzedni miał miejsce w grudniu 2019 r.

Po operacji Jarosław Kaczyński dochodził do siebie dłużej niż zakładano. Prezes Prawa i Sprawiedliwości miał mocno odczuwać ból w operowanej nodze. Z tego powodu lekarze zalecali mu, aby jej nie forsował.

To jednak nie wszystko. Podobno po grudniowej operacji Jarosław Kaczyński przeszedł sepsę. Zakażenie oczywiście wpłynęło na ogólne osłabienie jego organizmu.

źródło: Onet

Zobacz również: