Małgorzata Kożuchowska
foto: YouTube

Mało kto spodziewałby się, kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej. Senior zasłynął ze współpracy z pewną kontrowersyjną postacią. Poznajcie szczegóły.

Małgorzata Kożuchowska i jej życie prywatne

Niewiele osób wie, iż tata Małgorzaty Kożuchowskiej był niegdyś popularną postacią w mediach. 82-letni Leszek zasłynął dzięki bliskiej współpracy z ojcem Tadeuszem Rydzykiem.

Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej większość życia spędził w Toruniu. To właśnie tam rozwinęła się jego kariera medialna. Otóż senior w przeszłości prowadził cotygodniowy program „Porady ekologa” na antenie Radia Maryja.

To jednak nie wszystko. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej pracował również jako wykładowca w szkole ojca Ojca Dyrektora. Mężczyzna wykładał ekologię i pedagogikę w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Poza tym, Leszek zasiadał w radzie tej uczelni.

„Imponująca kariera Leszka Kożuchowskiego w Toruniu u boku ojca Tadeusza często kładła się cieniem na reputacji jego córki Małgosi. W środowisku artystycznym charyzmatyczny redemptorysta nigdy nie wzbudzał dobrych skojarzeń. Dlatego aktorka nieraz musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami odnośnie relacji jej ojca z Tadeuszem Rydzykiem” – donieśli dziennikarze.

Co ciekawe, współpraca ojca aktorki zakończyła się, kiedy Małgorzata Kożuchowska urodziła synka Janka. Wtedy rodzice artystki postanowili przeprowadzić się z Torunia do Warszawy.

źródło: Super Express

Zobacz również: