Zenek Martyniuk
foto: YouTube

Osttanimi czasy małżonka Zenka Martyniuka chętnie udziela wywiadów. Danuta nie boi się przy tym poruszać kontrowersyjnych tematów. Niedawno bez ogródek opowiedziała o swoich operacjach plastycznych. Teraz natomiast odniosła się do do kwestii pieniędzy.

Zenek Martyniuk wraz z żoną odkładają pieniądze

Podczas gdy większość polskich celebrytów narzeka na wysokość swoich emerytur, Danuta i Zenek Martyniuk nie mają się czym martwić. Gwiazdor muzyki disco polo może spokojnie myśleć o starości.

Dlaczego? Otóż Danuta Martyniuk wyznała, iż na stare lata pieniędzy na pewno Zenkowi nie zabraknie. Dodajmy, że przy okazji małżonka lidera zespołu „Akcent” wyjawiła, iż już teraz razem z mężem dbają o oszczędności oraz systematyczne opłacanie składek emerytalnych.

Właśnie dlatego 56-latka i jej ukochany małżonek nie muszą martwić się o to, że na starość zostaną bez pieniędzy. Niewątpliwie takie rozsądne podejście jest godne pochwały.

„Nie, nie boimy się. Odkładamy pieniążki, płacimy składki emerytalne, jesteśmy odpowiedzialni. Standard, na jakim żyjemy, może się dla mnie zmienić, nie jestem aż tak wymagająca, także nie martwię się o to, co będzie później. Mam nadzieję, że będzie dobrze” – zdradziła w rozmowie z mediami żona Zenka Martyniuka.

Jak widać, rzeczywiście Danuta i Zenek Martyniuk mogą być spokojni o swoją finansową przyszłość. Wydaje się, że niektórzy koledzy i koleżanki z polskiego show-biznesu powinni brać przykład z lidera zespołu „Akcent” i jego małżonki.

źródło: Pomponik

Zobacz również: