nie żyje żeglarz

Jeden z najważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej jest w żałobie. Borys Budka, bo o nim mowa, poinformował, że jakiś czas temu stracił bliską sobie osobę. Chociaż od jej śmierci minęło kilka miesięcy, najwyraźniej mężczyzna nadal cierpi.

Polityk Platformy Obywatelskiej wspomina zmarłą babcię

Borys Budka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem wpis polityka Platformy Obywatelskiej był wyjątkowo smutny. Mężczyzna opowiedział w nim o swojej osobistej tragedii.

W bardzo poruszającym poście członek PO wyznał, że kilka miesięcy temu stracił ukochaną babcię. Gdyby żyła, kobieta obchodziłaby w minioną środę (26.04.2023 roku) setne urodziny.

„Babcia Helenka… Dziś kończyłaby 100 lat… Tak niewiele zabrakło… Odeszła w styczniu… I choć minęło już trochę czasu, jakoś nie potrafię wykasować Jej numeru telefonu i wciąż łapię się na tym, że chcę zadzwonić i posłuchać Jej niesamowitych opowieści… Nigdy nie miałem tak oddanego kibica we wszystkim, co robiłem” – wyznał ze smutkiem przedstawiciel Platformy Obywatelskiej.

Co ciekawe, Borys Budka nie krył, iż jego babcia nie była fanką polityki. Jednakże polityk PO zawsze mógł liczyć na jej wsparcie, zwłaszcza w trudnych chwilach.

 „Gdy miałem trudny egzamin, szła do kościoła, by się za mnie pomodlić…Choć uważała, że bieganie szkodzi, wielokrotnie była na mecie moich maratonów… Choć denerwowała ją polityka, zawsze włączała telewizor, gdy miałem się pojawić… Po prostu Najwspanialsza Babcia Na Świecie… Do zobaczenia kiedyś” – wyjawił Borys Budka z Platformy Obywatelskiej.

źródło: o2.pl

Zobacz również: