Magdalena Ogórek
foto: YouTube

Światło dzienne ujrzały przykre wieści na temat Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP padła ofiarą perfidnego przestępstwa. Kobieta opowiedziała o zaistniałej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magdalena Ogórek została oszukana

Znana z programu TVP „W tyle wizji” celebrytka przekazała smutną wiadomość. Magdalena Ogórek wyjawiła, że właśnie padła ofiarą paskudnego przestępstwa. Dziennikarka została oszustwa.

Magdalena Ogórek zdradziła, iż nieuczciwi ludzie w perfidny sposób wykorzystali jej osobę. Dokładnie rzecz biorąc dziennikarka ujawniła, że ktoś wykorzystał jej wizerunek do reklamy bez jej zgody. Kobieta stanowczo podkreśliła, iż nie ma nic wspólnego z reklamowanym przez oszustów produktem.

Warto wspomnieć, iż Magdalena Ogórek nie zamierza pozostać bierna. Dziennikarka postanowiła działać. Celebrytka zaapelowała do użytkowników mediów społecznościowych, aby uważali na siebie. Ostrzegła ich, aby nie dali się nabrać.

Co ciekawe, Magdalena Ogórek opisała całą sytuację na swoim koncie na Instagramie. Jednocześnie celebrytka przyznała, iż to nie pierwszy raz, gdy ktoś wykorzystał bezprawnie jej wizerunek. Z tego powodu kobieta czuje się bezsilna.

„Kolejny raz, wprawdzie już w zupełnej bezsilności przestrzegam Państwa, by nie nabierać się na podobne oszustwa” – napisała gwiazda TVP.

Warto wspomnieć, iż zdjęcie Magdaleny Ogórek bezprawnie pojawiło się na banerze reklamowym pewnej „inwestycji”. Na planszy widzimy uśmiechniętą dziennikarkę w czerwonej kreacji, na tle maszyn i napis „Projekt inwestycyjny z gwarancją zysku. 48 000 zł zysku w pierwszym miesiącu. Liczba miejsc jest ograniczona”.

Magdalena Ogórek
Foto: Instagram/magdalena.ogorek

źródło: Super Express

Zobacz również: