Marcin Hakiel
foto: YouTube

Szokujące doniesienia pojawiły się na temat Marcina Hakiela. Dziennikarze donieśli, iż były mąż Katarzyny Cichopek być może wziął ślub z tajemniczą Dominiką.

Marcin Hakiel ma zastanawiający status na Facebooku

Tancerz od kilku miesięcy jest w związku z tajemniczą Dominiką. Marcin Hakiel znalazł szczęście u boku kobiety niezwiązanej z show-biznesem po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek.

Przypomnijmy, iż para była ze sobą kilkanaście lat. Z tego powodu informacja o ich rozwodzie zaskoczyła opinię publiczną. Dodajmy, że celebryta mocno przeżył rozstanie. Musiał nawet skorzystać z terapii. Na szczęście przyniosła ona oczekiwane efekty.

Aktualnie Marcin Hakiel układa sobie życie z blondwłosą Dominiką, która pochodzi z Wrocławia. Zakochanym nie przeszkadza odległość. Co ważne, ich dzieci z poprzednich związków również bardzo się polubiły.

Biorąc pod uwagę fakt, iż relacja tancerza z nową ukochaną rozwija się znakomicie, ogromne kontrowersje wzbudziło to, co odkryto na Facebooku Marcina Hakiela. Otóż na prywatnym profilu były mąż Katarzyny Cichopek ma status „w związku małżeńskim”.

Od razu ruszyła lawina spekulacji. Część osób uważa, że taki status oznacza, że celebryta wziął niedawno ślub z tajemniczą Dominiką. Natomiast inni stwierdzili, że 39-latek nadal jest wolny, a status na Facebooku po prostu zapomniał zmienić.

A Wy jak sądzicie? Rzeczywiście w życiu prywatnym tancerza zaszły kolosalne zmiany?

źródło: Pomponik

Zobacz również: