Tadeusz Sznuk
foto: YouTube

Fani Tadeusza Sznuka martwią się o swojego ulubieńca. Pojawiły się niepokojące wieści dotyczące zdrowia 79-letniego prezentera. Poza tym, TVP odwołalo nagrania do legendarnego programu „Jeden z dziesięciu”, który prowadzi dziennikarz.

Tadeusz Sznuk zniknie ze szklanych ekranów?

Kultowy teleturniej „Jeden z dziesięciu” jest emitowany od ponad 30 lat. Niestety właśnie pojawiły się niepokojące wieści. TVP odwołało nagrania, które zostały zaplanowane na jeden z dni. Wielbiciele zaczęli się niepokoić, iż może to oznaczać koniec programu prowadzonego przez Tadeusza Sznuka.

Warto wspomnieć, iż niepokojące wiadomości o odwołaniu nagrań pojawiły się w mediach społecznościowych. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o jedną z grup. Jej członkowie – uczestnicy, którzy mieli brać udział w nagraniach do programu firmowanego przez Tadeusza Sznuka, dostali informacje o odwołaniu zdjęć.

Co ciekawe, produkcja nie wyznaczyła nowego terminu nagrań. To dodatkowo zaniepokoiło wielbicieli Tadeusza Sznuka i teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Czy rzeczywiście jest się czego bać?

Póki co, TVP nie odniosło się do tych spekulacji. Zatem jak na razie wszystko pozostaje jednak w sferze domysłów. Produkcja potwierdziła jedynie informację o odwołaniu nagrań. Aczkolwiek nie podano powodów rezygnacji ze zdjęć.

Oczywiście taka postawa władz Telewizji Publicznej wywołała falę spekulacji. Wielbiciele Tadeusza Sznuka zaczęli się martwić, że coś jest nie tak ze zdrowiem Tadeusza Sznuka.

Przy okazji fani legendarnego teleturnieju przypomnieli sytuację z marca tego roku. Wówczas nagrania zostały opóźnione z powodu złego samopoczucia Tadeusza Sznuka.

źródło: Super Express

Zobacz również: