gwałt w Warszawie

Na antenie TVP Info doszło do nieprzyjemnej awantury. Miała ona miejsce w trakcie programu „Woronicza 17”. Emocje sięgnęły zenitu. Były krzyki i obelgi. 

TVP Info miejscem karczemnej kłótni

W trakcie programu „Woronicza 17” miała miejsce karczemna awantura. Między gośćmi dziennikarza TVP Info – Michała Rachonia, doszło do nieprzyjemnej scysji. Były krzyki i obelgi.

Głównymi uczestnikami awantury w TVP byli Jarosław Sachajko z Kukiz’15 oraz Paweł Bejda z PSL. Politycy spierali się o port w Elblągu.

Dokładnie rzecz biorąc tym, co poróżniło polityków były sprawy związane z inwestycjami. Mężczyźni nie mogli dojść do porozumienia w kwestii tego, czy port w Elblągu powinny budować władze samorządowe czy też krajowe.

„To jest na zasadzie takiej, że mamy drogę przed domem, droga jest gminna i wójt przychodzi do pana i mówi: panie Rachoń, ja panu wyremontuję ten kawałek drogi, ale musi pan połowę domu oddać gminie na własność. To jest w jakiś sposób nieuczciwe” – powiedział Paweł Bejda z PSL .

Słowa te skomentował poseł Jarosław Sachajko. Polityk stwierdził, że samorząd „zachowuje się jak zbójnik” i nie chce dogadać się z rządem. W miarę upływu czasu emocje były coraz większe.

Kulminacyjnym momentem programu TVP Info był ten, w którym politykowi Kukiz’15 puściły wszelkie hamulce. Mężczyzna skierował w stronę posła PSL ostre słowa. „Proszę nie przeszkadzać. Chamem można być, ale w domu” – powiedział Jarosław Sachajko.

Skandaliczne okazało się także zachowanie prowadzącego audycję TVP Info. Michał Rachoń zaśmiał się na te słowa, zamiast udzielić reprymendy niekulturalnemu uczestnikowi programu „Woronicza 17”.

Co ciekawe, nie pomogły również protesty samego Pawła Bejdy, który domagał się szacunku. Michał Rachoń z TVP Info zupełnie go zignorował.

źródło: Goniec

Zobacz również: