Norbi
foto: YouTube

Norbi kończy dziś 51 lat. Niewiele osób wie, że gospodarz „Koła Fortuny” ma już dorosłą córkę. Jakiś czas temu Iga w dość mocnych słowach odniosła się do tego, że jest dzieckiem znanego muzyka.

Norbi ma już dorosłą córkę

Mało kto wie, że autor legendarnego przeboju „Kobiety są gorące” ma córkę. Kobieta jest już dorosła. Dokładnie rzecz biorąc Iga ma 24 lata.

Co ciekawe, latorośl Norbiego, podobnie jak ojciec, działa w branży muzycznej. W 2021 roku Iga Dudziuk wydała swój debiutancki singiel „A jednak”. To jednak nie wszystko, dziecko gwiazdora TVP prowadzi również programy radiowe. Warto zaznaczyć, iż młoda kobieta w marcu 2022 roku dołączyła do radia VOX FM.

Chociaż dziewczyna zajmuje się tym, czym jej ojciec, to nie kryje, że nie chce, aby nazywano jej córką Norbiego. „Nie, straszliwie nie lubię, bo nazywam się Iga Dudziuk, a nie 'córka Norbiego’ „ – zaznaczyła stanowczo w trakcie wywiadu udzielonego na antenie TVP.

Dodajmy, że wcale nie oznacza to, że Iga jest skłócona z własnym tatą. Po prostu kobieta uważa, że życie z przyklejoną łatką jest trudne. Tym bardziej, że ojciec nie miał nic wspólnego z jej debiutem na rynku muzycznym. Co więcej nawet o nim nie wiedział.

„Widzisz na przykładzie innych, że jest ta łatka i bardzo trudno odkleić ją od siebie, bo ludzie cię oceniają przez ten pryzmat cały czas” – użalała się Dudziuk. Kobieta dodała, iż nie jest prosto być dzieckiem znanej osoby.

Chociaż dziewczyna nie jest skłócona z tatą, to nie kryła, że ich relacje nie należą do łatwych. „Moi rodzice się rozwiedli, jak byłam bardzo mała i te relacje zawsze są przez to skomplikowane. Ale pamiętam, jak np. razem słuchaliśmy płyt (…). Wybieraliśmy jakąś konkretną płytę i cały dzień słuchaliśmy tego artysty” – zaznaczyła córka Norbiego.

Gwiazda TVP wspiera córkę

Co na temat kariery swojego dziecka uważa prezenter „Koła Fortuny”? 51-latek zwrócił uwagę, iż praca show-biznesie obarczona jest ogromnym stresem. Z tego powodu niegdyś ostrzegł przed tym córkę. Jednak, jak podkreślił, zawsze wspiera ją w walce o marzenia.

„Iga i ja muzykę mamy w genach. Moja mama była wykładowcą akademickim emisji głosu. Grała na fortepianie, ciotka gra na skrzypcach w operze w Barcelonie. Iga jest skazana na muzykę” – powiedział Norbi.

Jednocześnie dodał, że bardzo docenia talent swojego dziecka. Chociaż przyznał, że jako ojciec może być nieobiektywny. „Zawsze dla mnie jest najpiękniejsza, najwspanialsza i najpiękniej śpiewa. Ale tak naprawdę ocenić to muszą inni” – podsumował.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Iga Dudziuk (@igadudziuk)

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: