Mateusz Morawiecki
foto: YouTube

Do żenującej wpadki doszło na antenie TVP. Co ciekawe, przytrafiła się ona pracownikom Telewizji Publicznej podczas relacjonowania konferencji premiera Mateusza Morawieckiego. Teraz nagranie krąży w sieci i już stało się hitem.

TVP zaliczyło sporą wpadkę

Do zaskakującej sytuacji doszło w trakcie serwisu informacyjnego TVP Info. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o chwilę, gdy przeprowadzano transmisję z konferencji prasowej Mateusza Morawieckiego.

Rozpoczęło się standardowo. Na materiale widzimy baner z hasłem „pilne”, które zaprasza widzów do obejrzenia briefingu prasowego Mateusza Morawieckiego. W tym momencie niespodziewanie zamiast wystąpienia Prezesa Rady Ministrów, wyemitowano komentarz pracownika studia realizacyjnego TVP Info.

Widzowie niespodziewanie usłyszeli w tle niewybredny komentarz na temat marynarki premiera. „Ulala. No co, po programie. Jaka piękna marynarka” – rzekł ironicznie pracownika TVP .

Opisywana wpadka została nagrana. Aktualnie krąży w sieci i już stałą się hitem. Dodajmy, że nagranie wywołało lawinę komentarzy. „Nawet w oku cyklonu, hejtujo naszego kochanego premiera. Toż to wilcy, nie ludzie”, „To chyba Jakimowicz powiedział”, „Przepiękna marynarka. Nie będę spał do wyborów” – napisali pod wideo internauci.

źródło: na:Temat

Zobacz również: