Serena Williams
foto: YouTube

Legenda tenisa ziemnego spodziewa się kolejnego dziecka. Serena Williams zaprezentowała ciążowe krągłości na Gali MET. Z całego świata w stronę Amerykanki i jej męża popłynęły gratulacje.

Serena Williams po raz drugi zostanie mamą

W nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego (1/2 maja) w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku odbyła się kolejna edycja Gali MET. Osobą, która wywołała ogromne zainteresowanie, i to jeszcze przed imprezą, okazała się znakomita tenisistka Serena Williams.

Tuż przed rozpoczęciem gali 41-lenia zawodniczka ogłosiła na Instagramie, iż spodziewa się kolejnego dziecka. Gwiazda zrobiła to w dość nietypowy sposób. Otóż Serena Williams opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać wyraźnie zaokrąglony już brzuszek.

Na wspomnianych wyżej fotografiach możemy zobaczyć ciężarną Serenę Williams oraz jej męża Alexa Ohaniana. Para zapozowała w stylizacjach, które założyła chwilę później na Galę MET. Dodajmy, że tenisistka miała na sobie efektowną suknię Gucci oraz biżuterię od Tiffany&Co.

Niewątpliwie przyszła mama byłą w dobrym humorze. Widać, że ciąża jej służy. Pozwoliła sobie nawet na zabawną uwagę. „Byłam taka podekscytowana, kiedy Anna Wintour zaprosiła naszą trójkę na Galę MET” – napisała żartobliwie Serena Williams pod zdjęciami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

Oczywiście informacja o ciąży 41-letniej gwiazdy sportu wywołała liczne komentarze. Gratulacje przesyłali zarówno fani tenisistki, jak i jej znani koledzy m.in. Michael Jordan, Caroline Wozniacki, czy piosenkarka Ciara.

Na koniec warto przypomnieć, iż Serena Williams od 2017 roku jest żoną biznesmena i założyciela Reddita, Alexa Ohaniana. Para wspólnie wychowuje 5-letnią córkę, Olympię.

źródło: Pudelek

Zobacz również: