Roksana Węgiel
foto: YouTube

Dla wielu młodych osób Roksana Węgiel stanowi wzór do naśladowania. Wydaje się jednak, że najnowsza deklaracja 18-letniej piosenkarki nie przypadnie do gustu rodzicom nastolatków. Przypuszczalnie stwierdzą, że lepiej, aby ich dzieci nie brały z niej przykładu.

Roksana Węgiel lada moment zdaje maturę

Zwyciężczyni Eurowizji Junior jest bardzo zapracowaną osobą. Roksana Węgiel gra koncerty, bierze udział w kampaniach reklamowych oraz nagrywa nowe piosenki. Jednocześnie 18-latka wypełnia obowiązki szkolne.

Wokalistka jest 18-letnią uczennicą ostatniej klasy liceum. W związku z tym, gwiazda lada dzień przystąpi do egzaminu maturalnego.

Jakiś czas temu Roksana Węgiel wyznała, że nieco obawia się matury. Młoda piosenkarka obawia się zwłaszcza egzaminu z matematyki. Co ciekawe, artystka ze względu na rozwijającą się karierę musiała zrezygnować z tradycyjnego modelu nauczania. Od dłuższego czasu korzysta z lekcji indywidualnych, które odbywają się zdalnie.

„Moje nauczanie wygląda cały czas tak samo. Prowadzę tryb indywidualnego nauczania. Idzie dobrze, że jest ok” – zdradziła niedawno 18-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior.

Niewątpliwie fakt, że Roksana Węgiel zamierza zdawać maturę, chwali się. Jednak deklaracja, którą dziewczyna poczyniła jakiś czas temu już niekoniecznie. Niektórzy rodzice nastoletnich fanek Roxie mogą wręcz mieć nadzieję, że ich córki nie pójdą w jej ślad.

Chodzi o to, że młoda wokalistka oświadczyła, iż póki co nie zamierza po maturze kontynuować edukacji. 18-latka zaznaczyła, że studia to raczej odległy plan, który zamierza zrealizować w przyszłości.

„Na razie nie mam planów jeśli chodzi o studia. Na pewno planuję zdać maturę. Zobaczymy jak będzie wyglądało moje życie po szkole średniej, po maturze. Zobaczymy, czy nadal będzie to tak intensywny bieg. Na pewno kiedyś przymierzę się do studiów. Na razie nie mam na to pomysłu” – wyznała dziewczyna.

źródło: Pomponik

Zobacz również: