Monika Richardson
foto: YouTube

Przykra wiadomość na temat Moniki Richardson ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że celebrytka przeżywa teraz dramatyczną sytuację. Kolejny raz bowiem posypało się życie prywatne dziennikarki. Oto szczegóły.

Monika Richardson znów jest sama

Pod koniec marca 2021 roku Monika Richardson rozstała się z trzecim mężem – aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Krótko po tym w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Mowa o biznesmenie Konradzie Wojterkowskim.

Niestety związek, który dla wielu osób uchodził za wręcz idealny, przeszedł właśnie do historii. Przykrą informację podał były już partner Moniki Richardson. Mężczyzna opublikował obszerny wpis w mediach społecznościowych. Jego treść nie pozostawia wątpliwości, iż para nie jest już razem.

„Nasza piękna ponad dwuletnia przygoda życiowego partnerstwa z Moniką Richardson się zakończyła. Przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, ale też goryczy spowodowanych głównie noszonym przez lata doświadczeń bagażem życiowego bólu, cierpień, niepowodzeń, a czasem też traum wyniesionych z dzieciństwa. Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę”  – napisał na Facebooku Konrad Wojterkowski.

Co ciekawe, były partner Moniki Richardson odniósł się w poście również do trudnej sytuacji finansowej, w której się znalazł. „Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na „do końca” życia będzie graniczyło z cudem. Moja skomplikowana sytuacja finansowa z bagażem braku gotówki czasem nawet „na bilet tramwajowy” na pewno nie pomogła” – podkreślił biznesmen.

Jednocześnie mężczyzna zaznaczył, że rozstał się z Moniką Richardson w przyjaźni. „Oboje jesteśmy wdzięczni losowi za wspólny czas i rozstajemy się w przyjaźni. Nie walczymy ze sobą i nie 'drzemy kotów’. Wręcz przeciwnie; możemy na siebie liczyć i tak jak połączyło nas uczucie, tak łączy nas przyjaźń i ta na pewno możliwa jest na zawsze” – stwierdził były już partner dziennikarki.

Warto wspomnieć, iż celebrytka skomentowała wpis Konrada Wojterkowskiego. „Krótka wiadomość od przyjaciela” – napisała pod oświadczeniem biznesmena Monika Richardson.

źródło: o2.pl

Zobacz również: