gwałt w Warszawie

Potwornego odkrycia dokonano w jednym z polskich miast. W zatkanym kolektorze ściekowym znaleziono zwłoki noworodka. 

Noworodek został znaleziony w zatkanym kolektorze w Radzyminie

W miniony wtorek, 2 maja pracownicy zostali wezwani do zatkanego kolektora ściekowego w Radzyminie (województwo mazowieckie) przy ulicy Wróblewskiego. Niespodziewanie służby znalazły w nim zwłoki noworodka.

Oczywiście na miejsce makabrycznego odkrycia wezwano policję. Funkcjonariusze dokonali oględzin zwłok noworodka, a także zabezpieczyli miejsce ich znalezienia.

Jak na razie nie wiadomo, w jaki sposób ciało dziecka znalazło się w kolektorze ściekowym. Póki co nie jest znana tożsamość noworodka ani dokładna data i przyczyna jego zgonu.

Smutną, a jednocześnie przerażającą informację o odkryciu zwłok noworodka potwierdził burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński.

„Niestety te makabryczne doniesienia są prawdą. Przyczyną zatkania kolektora ściekowego okazały się zwłoki noworodka” – napisał włodarz na Facebooku.

Jednocześnie samorządowiec przyznał, iż ta dramatyczna sytuacja mogła skończyć się inaczej. Burmistrz zwrócił uwagę, że najbliższe „okno życia”, gdzie można w bezpiecznym miejscu pozostawić dziecko, którym z różnych powodów nie można się zająć, znajduje się w Warszawie przy ul. Kłopotowskiego 18 na Pradze.

Policja ani żadne inne inne służby na razie nie skomentowały śmierci noworodka.

źródło: RMF FM

Zobacz również: