Mariola Bojarska-Ferenc
foto: YouTube

Mariola Bojarska-Ferenc z pewnością nie należy do pruderyjnych osób. 62-letnia ikona polskiej telewizji zaskoczyła internautów swoim zdjęciem, które wrzuciła na Instagrama. Sportsmenka pokazała się na nim tak, jak ją Pan Bóg stworzył.

Mariola Bojarska-Ferenc otwarcie mówi o dojrzałości, seksie

Niewątpliwie Mariola Bojarska-Ferenc nie jest wstydliwą kobietą. Była gimnastyczka bez żadnego problemu porusza tematy tabu takie jak chociażby seks w dojrzałym wieku.

„Ktoś policzył, że w czasie jednego stosunku spalasz tyle kalorii, co sprinterka na dystansie 200 m. Tylko nie marudź, proszę, że zdrowie już nie to. Jeśli masz krótki oddech, bo na przykład palisz papierosy, i kłopoty z wejściem na drugie piętro, nic dziwnego, że seks cię wyczerpuje. Miłość wymaga kondycji!” – wyznała niegdyś publicznie Mariola Bojarska-Ferenc.

„Jeśli ciało będzie elastyczne i sprawne, seks stanie się ciekawy i przyjemny. Seks może być wspaniały w każdym wieku!” – zaapelowała innym razem do pań, które skończyły już 40 i 50 lat.

„Nasze babki w wieku 40 lat były matronami pilnującymi domu. Erotyzm i seks w tym wieku pachniał zboczeniem. Dziś coraz częściej kobiety wkraczające w magiczny wiek lat 40–50 dbają o zdrowie i urodę, rzeźbią swoje ciała w klubach fitness i nie zamierzają rezygnować z seksu. Zmieniły się obyczaje” – podkreślila wówczas Mariola Bojarska-Ferenc.

Była gimnastyczka opublikowała niezwykłe zdjęcie z wakacji

Wydaje się, że fotografia, którą celebrytka umieściła ostatnio na Instagramie jest wyrazem jej nieskrępowania. Otóż kobieta umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji, na które wyjechała razem ze swoim ukochanym mężem.

Trudno szukać na profilu byłej gwiazdy telewizji  klasycznej fotografii z urlopu. Zamiast tego na Instagramie odnajdziemy obrazek przedstawiający niemalże nagą Mariolę Bojarską-Ferenc.

62-latka znajduje się w otoczeniu tropików. Na sobie ma jedynie dolną część bikini – kuse majteczki. Kobieta przyjęła seksowną pozę.

„’Ewa’ Budzisz się a tu taki widok. Zawsze chciałam mieć takie zdjęcie. Mówcie co chcecie…. 'Adam’ jest tuż za mną” – napisała pod zdjęciem celebrytka.

Oczywiście pod fotografią pojawiły się liczne komentarze. W zdecydowanej większości ludzie zachwycali się figurą i odwagą gwiazdy.

„Z taką figurą to można każde zdjęcie zrobić”, „Brawo za odwagę i otwartość na tematy tabu (dla wielu)”, „Po prostu obraz mówi więcej, niż 1000 słów” – napisali użytkownicy mediów społecznościowych.

źródło: Super Express

Zobacz również: