Barbara Kurdej-Szatan
foto: YouTube

37-letnia aktorka nie boi się odważnych wyznań. Barbara Kurdej-Szatan właśnie wypowiedziała się na temat seksu. Niewątpliwie jej słowa mogą niektórych zniesmaczyć, a u innych wywołać ukłucie zazdrości. Co takiego powiedziała była gwiazda „M jak miłość”?

Barbara Kurdej-Szatan o seksie z mężem

Na początku warto wspomnieć, iż Barbara Kurdej-Szatan jest żoną Rafała Szatana od 2011 roku. Zatem w tym roku małżeństwo świętuje 12. rocznicę ślubu. Aktorska para doczekała się dwójki dzieci – córki Hani oraz synka Henia.

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że pomimo lat spędzonych razem, w jej związku nadal iskrzy. Popularna aktorka przyznała bez skrępowania, że nie może narzekać na pożycie. Jednocześnie udzieliła innym parom dobrej rady.

„Seks jest dla nas ogromnie ważny. Myślę, że jest podstawą dobrych relacji w związku. Trzeba pielęgnować uważność na siebie nawzajem, dbać o siebie nawzajem nawet w zwykłej codzienności, wtedy mimo upływu lat nie tracimy zainteresowania sobą w relacji kobieta – mężczyzna” – zaznaczyła była gwiazda „M jak miłość”.

Jednocześnie Barbara Kurdej-Szatan zwróciła uwagę, iż razem z mężem nie mają tyle czasu, co kiedyś, aby urządzać sobie wypady tylko we dwoje. Na szczęście to zupełnie nie przeszkadza im w podtrzymywaniu temperatury w związku.

„W każdym razie staramy się pielęgnować naszą miłość, a w naszym związku nie brakuje czułości. Mamy bardzo udane życie osobiste” – podkreśliła celebrytka w rozmowie z dziennikarzem popularnego tabloidu.

Wydaje się, że wyznanie Barbary Kurdej-Szatan może wywołać zazdrość u niektórych kobiet. Często słyszy się bowiem narzekania mężatek z wieloletnim stażem na oziębłość lub brak czasu ze strony partnera.

źródło: Pomponik

Zobacz również: