Dawid Kubacki
foto: YouTube

Niespodziewanie Marta Kubacka, po kilku miesiącach nieobecności w mediach społecznościowych, opublikowała nowy post na Instagramie. Oto co żona Dawida Kubackiego wstawiła na Instagramie kilkanaście dni po opuszczeniu szpitala. 

Marta Kubacka znów jest aktywna na  Instagramie

Przypomnijmy, iż żona Dawida Kubacka w połowie kwietnia wróciła do domu po długiej hospitalizacji. Teraz Marta przechodzi rehabilitację. Co ciekawe, małżonce skoczka narciarskiego wszczepiono rozrusznik serca. Z tego powodu musi na siebie uważać.

Na szczęście co rusz napływają optymistyczne wieści na temat powrotu do zdrowia Marty Kubackiej. Do tej pory w mediach aktywny był jej mąż Dawid. Tymczasem na Instagramie właśnie pojawił się wpis, który opublikowała sama ukochana 33-letniego sportowca.

Najnowszy wpis Marty Kubackiej świadczy o tym, iż kobieta wróciła już do pracy. Przypomnijmy, że 33-latka od pewnego czasu zajmowała się głównie promocją sprzętu kuchennego. Do tego celu wykorzystywała media społecznościowe. Z powodu poważnych kłopotów zdrowotnych współpraca została zawieszona.

Teraz żona sportowca powróciła do mediów społecznościowych z wpisem, w którym reklamuje popularny sprzęt kuchenny. Poniżej zamieszczamy post, który można było odnaleźć na InstaStories.

Marta Kubacka
foto: Instagram/_marta_ku

źródło: Plotek

Zobacz również: