nie żyje aktorka

Smutna wiadomość ujrzała światło dzienne. Nie żyje młoda policjantka. Asp. Dominika Pośpieszyńska-Mordalska odeszła w wieku zaledwie 34 lat. Przykrą informację przekazali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.

Policjantka zmagała się z ciężką chorobą

Jak już wspomnieliśmy, informację o młodej policjantki podała KPP w Zgierzu. Na stronie zgierskiej policji ukazał się smutny wpis.

„1 maja dotarła do nas smutna wiadomość. Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie zmarła nasza koleżanka aspirant Dominika Pośpieszyńska-Mordalska” – dowiemy się ze strony Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.

Mundurowi podkreślili, iż zmarła była młodą osobą. Jej odejście napełniło rozpaczą mnóstwo osób. „Miała zaledwie 34 lata. Pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół” – zaznaczyli w komunikacje policjanci.

Okazuje się, że aspirant Dominika Pośpieszyńska-Mordalska pracowała w policji od 15 lat. Służbę rozpoczęła w 2008 roku. Funkcjonariuszka była oddana służbie. Zawsze starała się być blisko ludzi. Koledzy z pracy podkreślili też, że pomimo ciężkiej choroby, nie opuszczał jej uśmiech i pozytywna energia.

„W naszej pamięci zapisała się jako sumienna, życzliwa i pogodna policjantka. Była oddana służbie, zawsze blisko ludzi. Swoim uśmiechem pomimo ciężkiej choroby potrafiła nas zarazić pozytywną energią. Była koleżanką w niebieskim mundurze teraz stała się naszym niebieskim aniołem. Cześć jej pamięci” – podkreślono w smutnym wpisie.

Oczywiście przełożeni zmarłej policjantki złożyli jej rodzinie serdeczne kondolencje. „P.o. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Maciej Klepacki, w imieniu policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłej składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia” – przeczytamy.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: