Tadeusz Rydzyk
foto: YouTube

Zaskakujące informacje na temat Tadeusza Rydzyka ujrzały światło dzienne. Chodzi o warunki, w jakich mieszka Ojciec Dyrektor. Niewątpliwie będziecie zdumieni wyglądem pokoju szefa Radia Maryja.

Tadeusz Rydzyk żyje w zaskakujących warunkach

Wiele osób uważa, że Tadeusz Rydzyk na co dzień pławi się w luksusach. Co ciekawe, kapłan wiele razy temu zaprzeczał. Szef Radia Maryja nie ma do dyspozycji willi, basenu i jacuzzi.

„Łóżko, szafa, biurko, krzesło. Cóż więcej potrzeba? To i tak bardzo dużo. Jak przyjechałem do Torunia, to przez trzy lata co najmniej spałem na materacu” – przyznał jakiś czas temu Tadeusz Rydzyk.

Jednocześnie redemptorysta dodał, że na początku nie tylko nie miał wtedy łóżka, ale nawet nie miał czasu się o nie postarać. Co ciekawe, Ojciec Dyrektor nie chciał przeszkadzać swoim współbraciom.

Obecnie Tadeusz Rydzyk jako członek Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela w Toruniu mieszka w domu zakonnym. Należy podkreślić, iż jego pokój nie różni się niczym od pomieszczeń, w którym mieszkają jego bracia zakonni.

Jak dokładnie wygląda to pomieszczenie? Jest to skromnie urządzony pokój. Nie ma w nim zbytniego przepychu. Co ciekawe, o bezpieczeństwo w całym budynku dba monitoring oraz ochroniarze.

Z pewnością warunki w jakich żyje Tadeusz Rydzyk mogą zaskoczyć wiele osób. Tym bardziej, że jego majątek szacuje się na kilkaset milionów złotych.

źródło: Lelum

Zobacz również: