Dawid Kubacki
foto: YouTube

Małżonka Dawida Kubackiego najwyraźniej czuje się już bardo dobrze. Marta umieścila dziś w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie ze swojego domu. Internauci nie kryli wzruszenia. Posypała się lawina komentarzy.

Dawid Kubacki spokojnie trenuje w Spale

Dzisiejszy dzień Marta Kubacka z pewnością zaliczy do wyjątkowych. Dziś bowiem, pierwszy raz od kilku miesięcy, żona polskiego skoczka umieściła na swoim Instagramie wpis.

Podczas gdy Dawid Kubacki trenuje z kolegami w Spale, Marta dochodzi do zdrowia w domu. Przy okazji kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych. Najpierw umieściła na Instastories post, w którym zareklamowała popularny sprzęt kuchenny.

Kilka godzin później małżonka Dawida Kubackiego zamieściła na Instagramie rozczulające zdjęcie. Na fotografii widzimy najmłodszą córkę Maję oraz ich psa Bernarda. Do zdjęcia dodała zabawny opis. „A on znowu pilnuje potencjalnego zagrożenia” – napisała ukochana Dawida Kubackiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Kubacka (@_marta_ku_)

Niewątpliwie wpis Marty Kubackiej był długowyczekiwany przez internautów. Świadczy o tym fakt, że pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy mediów społecznościowych głównie życzyli Marcie Kubackiej dużo zdrowia.

„Pani Marto! Zdrówka! A ten psi anioł niech was zawsze strzeże”, „Dobrze widzieć panią w domku, dużo zdrówka”, „Trzymam kciuki, żeby było już tylko dobrze” – napisali użytkownicy Instagrama.

źródło: Plejada

Zobacz również: