dramat na dworcu w Warszawie
foto: YouTube

Były prezenter TVN miał groźny wypadek na drodze. Irek Bieleninik poinformował o przykrym zdarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

TVN przyniósł Irkowi Bieleninikowi popularność

Chociaż teraz Irek Bieleninik raczej rzadko pojawia się publicznie, to jeszcze 15 lat temu uchodził za jednego z czołowych celebrytów. Mężczyzna regularnie pojawiał się na ekranach telewizorów jako prowadzący relacje z zawodów Strongmanów. Sporą popularność przyniosły mu występy w TVN, gdzie był gospodarzem licznych gier interaktywnych.

Jednak po latach współpracy, 58-latek odszedł z TVN. Aktualnie rzadko pojawia się w telewizji. Natomiast jest bardzo aktywny na Instagramie. Prezenter chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, co się u niego dzieje. tym, co się u niego dzieje.

Niestety ostatnio Irek Bieleninik zdradził, że miał groźny wypadek. Mało tego, były gwiazdor TVN opublikował na Instagramie nagranie z amatorskiej kamery, na którym zarejestrowano wspomniane zdarzenie.

Na wideo dostrzeżemy jak były gwiazdor TVN zderza się z samochodem i upada na chodnik. „Mogło się skończyć tragicznie, ale szczęście było ze mną. Kierowca nie do końca spojrzał w prawo. Zasłaniały mu stojące po prawej auta. Próbowałem minąć go, jadąc w prawo, ale się nie zatrzymał. Dzwon był potężny. Odbiłem się od maski i wylądowałem na drodze, uderzając tyłem głowy w asfalt. Kask (…) spełnił oczekiwania” – wyjawił Irek Bieleninik.

„To piąte zdarzenie w tym miejscu. Właściciel warsztatu samochodowego mimo interwencji Straży Gminnej i Policji nadal trzyma tam auta klientów (prawo jest po jego stronie), ale czy ktoś musi zginąć, by rozsądek zwyciężył?” – dodał 58-latek.

Następnie mężczyzna zaapelował do osób, które kierują samochodami. „Kierowcy, zachowajcie wzmożona czujność, gdzie może zjawić się rowerzysta albo hulajnoga. Potem może być dramat dla wszystkich. Rower do kasacji, auto do naprawy. Mandat kierowcy do zapłacenia. Kłopoty. A wystarczyło zachować większą czujność” – podkreślił były gwiazdor TVN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Irek Bieleninik (@irek.bieleninik)

źródło: Plejada

Zobacz również: