Marta Kubacka
foto: Instagram/_marta_ku_

Małżonka jednego z czołowych skoczków na świecie opublikowała wzruszający post. Marta Kubacka odniosła się do tego, co działo się z nią w ostatnim czasie. Kobieta opowiedziała o reanimacji, a także pokazała blizny.

Marta Kubacka zamieściła na Instagramie wzruszający wpis

Żona Dawida Kubackiego postanowiła opowiedzieć o swojej chorobie. Kobieta odniosła się do trudnych przeżyć związanych ze swoimi poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Niewątpliwie wpis małżonki sportowca porusza.

„Blizny, blizny jedne z nielicznych które mam na swoim ciele. Prawda jest taka gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było… Przyczynił się do tego sztab ludzi i ich praca, począwszy od szybkiej reanimacji mnie w domu przez bliskich (bardzo dziękuje), przez cały personel szpitali w których byłam, a skończywszy na Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu” – rozpoczęła Marta Kubacka.

Następnie 33-latka wspomniała swojego ukochanego małżonka. „Z całego serca chcę podziękować mojemu kochanemu mężowi Dawidowi Kubackiemu, który poświecił cała końcówkę sezonu aby być ze mną i wspierać mnie w walce z choroba, kosztem swojej walki o najlepsze miejsce w PŚ. Pamiętaj kochanie, że jeszcze wiele przed Tobą” – napisała Marta Kubacka.

Po pięknych słowach pod adresem męża, Marta Kubacka kontynuowała podziękowania dla innych osób. „Dziękuje każdej osobie z rodziny która pomogła nam w tym trudnym czasie w opiece nad naszymi dziećmi. Jeśli to czytacie to wiedzcie że jesteście niezastąpieni!! Nie mogę zapomnieć również o żadnej osobie która modliła się w mojej intencji. Lista osób do wymienienia jest naprawdę bardzo, bardzo długa” – zaznaczyła.

„Mam nadzieje że urządzenie które w sobie mam pomoże mi przeżyć jeszcze wiele wspaniałych chwil z moja rodzina oraz bliskimi. Jeszcze raz wszystkim wielki dzięki!! A teraz zaczynam życie od nowa i skupiam się wyłącznie na przyszłości” – zakończyła swój wpis Marta Kubacka.

Warto wspomnieć, że słowa Marty Kubackiej są o tyle poruszające, iż kobieta opublikowała również zdjęcie blizn na swoim ciele. Są one pamiątką po problemach zdrowotnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Kubacka (@_marta_ku_)

źródło: Super Express

Zobacz również: