Wielbiciele Emilii Komarnickiej-Klynstra i Redbada Klynstra-Komarnickiego nie kryją niepokoju. Podobno małżeństwo aktorów przechodzi kryzys. Wszystko z powodu zbyt dużej ilości obowiązków zawodowych.

Emilia Komarnicka-Klynstra codziennie dojeżdżała do Warszawy

Aktorska para 6 lat temu zamieszkała w wymarzonym domu pod Warszawą. Jednak w 2021 roku rodzina zdecydowała się opuścić swój azyl. Powodem było przyjęcie przez meża Emilii Komarnickiej-Klynstra posady dyrektora teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Aktorzy znani z serialu „Na dobre i na złe” uznali, że rodzina musi trzymać się razem, dlatego przeprowadzili się z Warszawy do Lublina.

Na początku artystka codziennie dojeżdżała do stolicy, w której gra w stołecznym Teatrze Ateneum i kręci serial „Na dobre i na złe”. Niestety w praktyce okazało się to karkołomnym zadaniem.

„Codziennie dojeżdżam z Lublina do Warszawy i z powrotem po to, by chociaż wieczór spędzić z dziećmi i mężem, położył chłopaków spać i nakarmić Tymoteusza. Zarywam więc noce, czasami nie dojadam i każdego tygodnia na nowo redefiniujemy z Redbadem nasze potrzeby względem możliwości. I choć z jednej strony mam świadomość, że powinnam zdrowo jeść, wysypiać się i odpoczywać, to jednak jak każda inna Mama muszę jeszcze nastawić pranie, przygotować wyprawkę do przedszkola, nauczyć się tekstu, przygotować na próbę, ugotować zupę dla dzieci…” – wyznała w rozmowie z dziennikarzem jednej z gazet.

Co naturalne Emilia Komarnicka-Klynstra z mężem mieli bardzo niewiele czasu dla siebie. Do tego Redbad Klynstra-Komarnicki wpadł w poważne kłopoty. Otóż Urząd Marszałkowski zakwestionował wypłacone przez niego na początku 2022 nagrody dla pracowników teatru w wysokości 150 tys. Mężczyzna musiał poprosił pracowników o ich zwrot.

Aktorzy próbują ratować swoje małżeństwo

Małżonkowie starają się z całych sił, aby ich małżeństwo przetrwało. Przykładowo Emilia Komarnicka-Klynstra zapisała się na kurs tańca u Stefano Terrazzino. „Emilia jest bardzo wrażliwą i uduchowioną osobą, jednak inaczej niż jej mąż, oparcia i siły szuka nie tylko w wierze katolickiej. Na swoim Instagramie prowadzi rozmowy z inspirującymi ludźmi, wśród nich nie brakuje ekspertów od przepływu energii, instruktorek oddechu, rytuałów stawania w kobiecej mocy, tańca intuicyjnego czy wyzwalania swojej wewnętrznej bogini. Brzmi to jak New Age. Czy mąż pomoże Emilii podobny spokój?” – zastanawiali się redaktorzy jednej z gazet.

Także Redbadowi zależy na tym, aby jego związek małżeński przetrwał. „Ma sens tylko dzięki przysiędze złożonej przed Bogiem. Najtrudniejsze chwile pozwala przetrwać wspólne poczucie humoru, wzajemne wsparcie i pogoda ducha” – mówił niegdyś aktor.

Póki co, aktorska para na majówkę wybrała się na Maltę. Wszyscy mają nadzieję, że pomoże im to zażegnać kryzys, który się pojawił w ich relacji.

źródło: Pomponik

Zobacz również: