nie żyją chłopcy wypadek

Przykre wiadomości napłynęły z Włoch. Zaledwie 44-letni wójt gminy Jaworze zmarł w tragicznych okolicznościach. Trudno uwierzyć, w jaki sposób zginął Radosław Ostałkiewicz. Oto wstrząsające szczegóły zdarzenia.

Wójt gminy Jaworze wypadł z okna

Do tragicznego wypadku doszło we Włoszech. Wójt gminy Jaworze akurat przebywał z grupą samorządowców ze swojego regionu na Sardynii. Lokalne media podały, iż mężczyzna zmarł w wyniku upadku z hotelowego okna.

Przykre zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek (8/9 maja) na Sardynii. Jak już wspomnieliśmy, Radosław Ostałkiewicz był we Włoszech z delegacją samorządowców z regionu Podbeskidzia.

Jeden z bielskich portali, poinformował, iż wyjazd ten był organizowany w ramach Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Bielska”.

Dziennikarze podali, iż wójt gminy Jaworze niespodziewanie wypadł z okna na czwartym piętrze. „Ratownicy nie byli w stanie nic zrobić, mężczyzna zginął na miejscu” – podkreśliły włoskie media.

Policja wstępnie ustaliła że, 44-letni samorządowiec siedział na parapecie i stracił równowagę. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem.

Jednocześnie należy zwrócić uwagę, że odpowiednie służby będą prowadzić śledztwo w sprawie śmierci wójta gminy Jaworze.

Kim był zmarły? Otóż Radosław Ostałkiewicz urodził się w 1979 roku w Bielsku-Białej. Pracę w Urzędzie Gminy w Jaworzu rozpoczął w 2003 roku. Natomiast wójtem gminy został w listopadzie 2014 roku

Mieszkańcy wybrali go ponownie w 2018 roku. Co ciekawe, samorządowiec uzyskał ponad 93% głosów, co stanowiło jeden z najlepszych wyników w kraju.

Mężczyzna był doktorem nauk ekonomicznych. Poza tym, pracował jako wykładowca akademicki na prywatnych uczelniach w Bielsku-Białej i Cieszynie.

źródło: bielsko.biala.pl

Zobacz również: