Edward Miszczak Polsat
foto: YouTube

Sensacyjne wieści napłynęły z korytarzy Telewizji Polsat. Pracę w stacji straciła kolejna osoba. Co ciekawe, znów chodzi o gwiazdę programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 

Polsat żegna się z kolejną gwiazdą

Przypomnijmy, iż ostatnimi czasy w Polsacie zaszło sporo zmian. Z TTBZ pożegnali się już Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski. Natomiast z kultowego formatu „Nasz nowy dom” niespodziewanie odeszła Katarzyna Dowbor.

Teraz okazało się, że to nie koniec roszad w Polsacie. Właśnie pojawiła się wiadomość, iż z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wyrzucona została kolejna osoba.

Tym razem chodzi o Krzysztofa Adamskiego. Mężczyzna jest, a raczej był choreografem w show Polsatu. „Kris” współpracuje z popularnym formatem od samego początku. A przypomnijmy, iż pierwsza edycja muzycznej audycji pojawiła się w 2014 roku.

” 'Kris’ związany był z muzycznym show od 2014 roku, czyli od pierwszej jego edycji. Przez ten czas przygotował choreografię aż dla 144 uczestników programu i stworzył tyle samo pokazów tanecznych grupy Kris Crew. Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu. Telewizja Polsat pragnie podziękować Krzysztofowi Adamskiemu za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces najlepszego muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – napisali w oświadczeniu przedstawiciele Polsatu.

Warto podkreślić, iż informacja o odejściu Krzysztofa Adamskiego z TTBZ zdegustowała internautów. Co ciekawe, skrytykowano nie tylko znaną stację, ale głównie Edwarda Miszczaka. To właśnie nowy dyrektor ma być odpowiedzialny za zmiany.

„Czy koś może zwolnić już Miszczaka? Panie młodość i ładne cycki to nie zawsze się sprzedaje. Widzowie potrzebują doświadczenia, empatii sympatii. Weź idź juz na emeryturę”, „Edwarda chyba dopadły mankamenty związane z peselem”, „Ja proponuję wywalić Miszczaka”, „Kris jest fajny co ten Miszczak wyprawia” – napisali internauci.

źródło: Pudelek

Zobacz również: