córka Grażyny Szapołowskiej

W mediach pojawiły się informacje na temat ostatniego pożegnania skatowanego Kamilka z Częstochowy. Wiemy już, gdzie zostanie pochowany chłopczyk. 

Kamilek z Częstochowy spocznie obok swojej babci

Przypomnijmy, iż 8-latek zmarł w poniedziałek, 8 maja. O życie skatowanego Kamilka z Częstochowy walczyli lekarze z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Niestety po kilku tygodniach pobytu w lecznicy chłopiec odszedł na zawsze.

Tymczasem w mediach pojawiły się informacje na temat pogrzebu Kamilka. Otóż ostatnie pożegnanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja, w kościele na cmentarzu „Kule” w Częstochowie.

Dziennikarze jednej z gazet podali, iż 8-latek spocznie w grobie, gdzie pochowana jest jego babcia od strony biologicznego taty. Co ciekawe, pani Elżbieta zmarła w wieku 38 lat.

Przy okazji warto wspomnieć, iż organizacją pogrzebu Kamilka z Częstochowy zajął się Piotr Kucharczyk. Nieznajomy mężczyzna zaoferował pomoc pogrążonej w rozpaczy rodzinie chłopca.

Należy zwrócić uwagę, że skatowane dziecko zamierzają pożegnać nie tylko jego najbliżsi. Wielu mieszkańców Częstochowy zapowiedziało, iż zjawi się na cmentarzu, aby osobiście towarzyszyć Kamilkowi w jego ostatniej drodze.

Co ciekawe, do żałobników wystosowano prośbę. Chodzi o to, aby osoby, które przybędą na pogrzeb zabrały ze sobą baloniki i maskotki.

źródło: Fakt

Zobacz również: