Joanna Jędrzejczyk
foto: YouTube

Znana polska zawodniczka MMA i boksu przeszła bolesną operację. O swoim pobycie w szpitalu Joanna Jędrzejczyk poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Oto z jakiego powodu sportsmenka musiała oddać się w ręce lekarzy oraz w jakim jest aktualnie stanie.

Joanna Jędrzejczyk opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka

Z pewnością Joanna Jędrzejczyk mocno zaniepokoiła swoich wielbicieli. Zawodniczka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Na fotografii widzimy bokserkę, która leży na szpitalnym łóżku.

Do zdjęcia Joanna Jędrzejczyk dodała dość obszerny wpis. Wynika z niego, że kobieta przeszła operację barku. Z tego powodu zawodniczkę czeka teraz długa rehabilitacja.

Dodajmy, że poważna operacja barku związana była z urazami i kontuzjami, które odniosła przez lata zawodniczej kariery.

„Kosmetyka. Trochę bolesna, ale po 20 latach w profesjonalnym sporcie okazała się konieczna. Teraz dziewięć miesięcy rehabilitacji, wolnych obrotów oraz cierpliwości i wrócę do robienia tego, co kocham — czyli sportu, rywalizacji i jeszcze więcej sportu. Planów mam co niemiara, a wiecie, że u mnie nie kończy się wyłącznie na planach” – rozpoczęła Joanna Jędrzejczyk swój wpis na Instagramie.

„Doktor miał trochę roboty, ale i tak muszę przyznać, że jestem szczęściarą, gdyż poza dwiema operacjami śródręcza (złamania podczas walk, które były wynikową złego zbijania wagi), to przez całą karierę nie doznałam urazu czy kontuzji, która wymagała ingerencji medycznej czy rezygnacji na jakiś czas z treningów oraz startów” – kontynuowała celebrytka.

Na koniec Joanna Jędrzejczyk podziękowała lekarzom i personelowi medycznymi, który się nią opiekował w trakcie pobytu w szpitalu. Zawodniczka przekazała także ciepłe słowa wszystkim osobom, które wspierały ją w trudnym czasie.

„Tu największe podziękowania muszę skierować do Kamilka. W pierwszej kolejności przyjaciela i oddanego specjalisty. Wiedza, autopsja, holistyczne podejście, profesjonalizm…. Tak że, Kamiś. Dziękuję za ostatnie 8 lat znajomości, współpracy, wiele wspólnych przepracowanych campów w USA (..)” – zaznaczyła bokserka.

„Co do samej operacji, to nie mogłam trafić do lepszego specjalisty niż dr n.med Roman Brzóska. Mistrz Świata w naprawianiu barków. Doktorze, zaszczyt poznać i wyjść spod Pana noża. Niesamowity profesjonalista o wielkim sercu i wielkiej empatii” – dodała gwiazda MMA.

„Kochani, wracam do zdrowia. Dziękuję za wiadomości, telefony i słowa otuchy” – zakończyła Joanna Jędrzejczyk.

 

źródło: Fakt

Zobacz również: