Piotr Szwedes
foto: YouTube

Znany polski aktor Piotr Szwedes od wielu lat jest szczęśliwy u boku żony Anny. Para doczekała się trójki dzieci. Z tego powodu informacje na temat tego, co dzieje się w domu 54-latka, mogą wielu zaskoczyć. 

Piotr Szwedes mówi o swoim życiu rodzinnym

54-latek znany jest Polakom głównie z roli Tomka w serialu „Złotopolscy”. Jednak po tym, gdy produkcję zdjęto z telewizyjnej anteny, Piotr Szwedes niespodziewanie zniknął z mediów.

Warto podkreślić, iż aktor bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Jednak w jednym z wywiadów zrobił wyjątek. Piotr Szwedes opowiedział o dość zadziwiającej sytuacji w swoim domu.

Okazało się bowiem, iż artysta żyje ze spakowanymi walizkami w przedpokoju. Uspokajamy, że nie chodzi o żadne kłopoty małżeńskie. Po prostu Piotr Szwedes jest bardzo aktywny zawodowo. Z tego powodu niemal cały czas żyje w rozjazdach.

„Nie planujemy z żoną dnia z kalendarzem w ręku. Wiemy, że są stałe punkty w ciągu tygodnia. A cała reszta po prostu się zmienia dynamicznie. Uważa, że życia nie da się ująć w ramy tabeli. Trzeba być otwartym na to, co przyniosą nam różne sytuacje” – zdradził aktor.

Ukochana aktora już dawno przyzwyczaiła się do nieregularnego trybu pracy swojego małżonka. Pani Anna poświeciła się opiece nad domem i wychowywaniu trojga pociech: Szymona, Martyny i Zuzanny. Natomiast Piotr Szwedes może spokojnie spełniać się zawodowo.

Artysta swego czasu wyznał, że ma ogromny komfort. Nigdy nie był zmuszony wybierać między pracą a rodziną.

Jednakże w związku z ciągłymi wyjazdami męża, bagaże aktora znajdują się ciągle w przedpokoju. „Jego walizki ciągle stoją w przedpokoju, gdyż zmuszają go do tego wyjazdy na plany zdjęciowe i serialowe” – donieśli dziennikarze kolorowego magazynu.

źródło: Pomponik

Zobacz również: