Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Od kilku dni wielbiciele programu „Nasz nowy dom” zastanawiali się, kto zastąpi Katarzynę Dowbor. W tym kontekście pojawiały się różne nazwiska. Izabela Janachowska, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan to niektóre z nich. Tymczasem prawda okazała się zupełnie inna. Polsat podał, kto od września poprowadzi legendarną produkcję.

Katarzyna Dowbor została zastąpiona przez młodszą koleżankę

Wiele osób do tej pory nie może zrozumieć i pogodzić się z tym, iż Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu. Lubiana prezenterka straciła program „Nasz nowy dom”, który prowadziła od 2013 roku.

Zdaniem dziennikarzy, Edward Miszczak miał dwie kandydatki na miejsce Katarzyny Dowbor. Chodziło o Elżbietę Romanowską i Barbarę Kurdej-Szatan. Ostatecznie wybrał tę pierwszą.

„Aktorka znana widzom Polsatu m.in. z ról w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich” oraz występów w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dołącza do ekipy programu „Nasz nowy dom”. Start zdjęć do nowego, 21. sezonu produkcji z udziałem Eli Romanowskiej w połowie maja. Emisja jesienią 2023 roku na antenie stacji” – dowiemy się z oficjalnej strony Polsatu.

Kim jest kobieta, która niejako „wygryzła” z posady Katarzynę Dowbor? Otóż Elżbieta Romanowska ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie – Filia we Wrocławiu. Aktorka znana jest widzom głównie z roli sklepowej Joli, żony Pietrka (Piotr Pręgowski) w „Ranczu”.

Aktorka ma również na swoim koncie występy w takich produkcjach jak: „Barwy szczęścia”, „W rytmie serca”, „Blondynka” czy „Pierwsza miłość”. Co ciekawe, w latach 2020–2021 była gospodynią programu rozrywkowego TVP2 „Anything Goes. Ale jazda!”. Poza tym, razem z Mariuszem Kałamagą prowadziła także Fort Boyard dla platformy Viaplay Polska.

źródło: Super Express

Zobacz również: