Piotr Żyła
foto: YouTube

Dość zadziwiające doniesienia na temat Piotra Żyły ujrzały światło dzienne. Jeśli okazałyby się prawdą, można będzie mówić o sporej sensacji. Oto szczegóły.

Piotr Żyła wystąpi w talent-show?

„Taniec z gwiazdami” to format, w którym udział chętnie biorą polscy celebryci. Przez kilkanaście edycji na parkiecie wystąpiły też gwiazdy związane ze światem sportu. Wśród nich osoby, których nazwiska kojarzymy ze skokami narciarskimi. Mowa o byłej żonie Piotra Żyły – Justynie oraz o Izabeli Małysz.

Niedawno dziennikarze zapytali samego Piotra Żyłę o to, czy zatańczyłby w show Polsatu „Taniec z Gwiazdami?”. Polski skoczek narciarski odpowiedział dość tajemniczo.

„Co do „Tańca z Gwiazdami”, to trudno mi powiedzieć” – przyznał Piotr Żyła w wywiadzie dla jednego z portali lifestyle’owych.

Jak widać, odpowiedź skoczka miała charakter otwarty. Piotr Żyła nie powiedział stanowczego „nie”. Zatem od razu ruszyła lawina spekulacji na temat udziału sportowca w tanecznym show Polsatu.

Wydaje się jednak, iż jeśli już, to najwcześniej Piotra Żyłę zobaczymy na parkiecie po zakończeniu profesjonalnej kariery sportowca.

źródło: o2.pl

Zobacz również: