nie żyje dziecko

Przykra wiadomość. Poseł Konfederacji niespodziewanie źle się poczuł. Chodzi o Roberta Winnickiego. 37-latek trafił do szpitala. Oto co wiadomo w tej smutnej sprawie.

Poseł ma kłopoty ze zdrowiem

Dziennikarze jednego ze znanych portali dotarli do sensacyjnych wieści. Robert Winnicki, poseł Konfederacji, nagle źle się poczuł. Sprawa okazała się na tyle poważna, że trafił do szpitala.

To jednak nie wszystko. Przedstawiciele mediów podali, że przypuszczalnie 37-letni poseł zostanie na dłuższy czas wyłączony z aktywności politycznej. Wydaje się, że w obliczu nadchodzących wyborów byłaby to ogromna strata dla Konfederacji.

Dziennikarze dotarli także do informacji, z których wynika, iż na wieczór zwołano Radę Liderów Konfederacji. Po niej ma zostać wydane specjalne oświadczenie w tej sprawie. Oczekuje się, że w komunikacie pojawi się więcej szczegółów na temat stanu zdrowia swojego posła.

Przy okazji warto wspomnieć, kim jest Robert Winnicka. Otóż polityk jest szefem sztabu wyborczego Konfederacji. Zatem ważną w partii personą. Mężczyzna piastuje też stanowisko prezesa Ruchu Narodowego. Z kolei w Sejmie zasiada od 2015 roku.

Warto podkreślić, iż 37-letni poseł w latach 2009-2013 był szefem Młodzieży Wszechpolskiej. W tamtym czasie był też jednym z głównych twórców Marszu Niepodległości oraz współtworzył Ruch Narodowy.

W ostatnich wyborach parlamentarnych startował w okręgu podlaskim. Polityk otrzymał 22 639 głosów. Co ciekawe, dwukrotnie bezskutecznie kandydował do Parlamentu Europejskiego.

źródło: Interia

Zobacz również: