Mam Talent TVN
foto: YouTube

Wygląda na to, że nie tylko w Polsacie zrobiło się gorąco. Właśnie pojawiła się wiadomość, iż jeden z kultowych programów TVN zniknie z ramówki. Wielbiciele „Mam talent”, bo o nim mowa, nie kryją smutku.

TVN rezygnuje z 15. edycji lubianego formatu

Przypomnijmy, iż popularne talent-show emitowane było na antenie TVN od 13 września 2008 do 30 listopada 2019, a także ponownie od 4 września 2021 roku. Produkcja zyskała sobie ogromną popularność. Zresztą podobnie jak gwiazdy, które zasiadały w jury programu.

Chodzi głównie o Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak, które są w „Mam talent” od 1. edycji. Również

Ku rozpaczy wielbicieli „Mam talent”, włodarze TVN podjęli zaskakującą, a zarazem smutną decyzję. Okazuje się, że stacja zamierza zrezygnować z emisji show.

Dziennikarze donieśli, iż TVN nie pokaże jesienią 15. edycji talent-show. Warto podkreślić, iż przedstawiciele stacji nie wydali żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Co ciekawe, z nieoficjalnych ustaleń wynika, iż miejsce „Mam talent” w jesiennej ramówce, w sobotnim prime-time, zajmie inny duży cotygodniowy program. Jednakże TVN nie zdradził na razie, co szykuje dla swoich widzów.

Niewątpliwie doniesienia mediów zasmuciły zagorzałych wielbicieli kultowego już programu TVN. Wszyscy liczyli bowiem, iż jesienią znów obejrzą popisy najbardziej utalentowanych ludzi w naszym kraju.

źródło: Pomponik

Zobacz również: