Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

W tym tygodniu okazało się, iż po kilkunastu latach Katarzyna Dowbor straciła pracę w Telewizji Polsat. Legendarną prowadzącą zastąpić ma młodsza koleżanka. Chodzi o Elżbietę Romanowską. Niestety, z tego powodu na aktorkę spadła fala hejtu.

Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już programu „Nasz nowy dom”

Jak już wspomnieliśmy, włodarze Polsatu ogłosili, iż nową prowadzącą „Nasz Nowy Dom” będzie Elżbieta Romanowska. 40-latka zastąpiła tym samym zwolnioną Katarzynę Dowbor.

Ta decyzja nie przypadła do gustu wielu osobom. Niektórzy z nich wyrazili swoje zdanie pod postem, w którym stacja poinformowała o zmianach. Co ciekawe, część fanów programu zdecydowała się umieścić dość mocne, wręcz ostre wypowiedzi.

Wydaje się, że zdenerwowanie internautów wynika poniekąd z dość szokujących okoliczności zwolnienia Katarzyny Dowbor. Nie bez znaczenia jest fakt, iż 64-letnia prezenterka cieszy się ogromną popularnością i sympatią.

W całej tej sytuacji najbardziej jest szkoda Elżbiety Romanowskiej. Aktorka, chcąc nie chcąc, stała się jedną z osób zamieszanych w aferę dotyczącą odejścia Katarzyny Dowbor.

Poniżej zamieszczamy kilka jadowitych wpisów pod adresem następczyni Katarzyny Dowbor, które trafiły do sieci.

„Kpina. Nie mam nic do Pani E. Romanowskiej, fajna kobita, ale wymienienie Pani Dowbor na Panią Romanowską, to jakiś żart.”, „Nowym dyrektorem jest chyba Niszczak a nie miszczak bo niszczy Polsat jak tvn. Dno!”, „Okropne i nieetyczne zachowanie wobec Pani Dowbor. Wstyd…” – napisali fani „Nasz nowy dom” pod postem na oficjalnym profilu Polsatu na Instagramie.

źródło: Super Express

Zobacz również: