Krzysztof Skiba
foto: YouTube

Członek ekipy „Big Cyc” relaksuje się w tej chwili ze swoją narzeczoną. Para bardzo dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Chętnie też publikuje w mediach społecznościowych fotografie ze swojego wyjazdu. Dziewczyna Krzysztofa Skiby pochwaliła się niedawno dość pikantnymi zdjęciami. W sieci zawrzało.

Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu

Muzyk i jego ukochana szykują się do ślubu. Krzysztof Skiba przyznał, że na ceremonii chce wyglądać jak najlepiej, dlatego przeszedł na restrykcyjną dietę. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż artysta jest o 26 lat starszy od Karoliny Kempińskiej.

Przygotowania do ślubu nie przeszkodziły parze w wyjeździe na wakacje. Para relaksuje się aktualnie za granicami naszego kraju. W związku z tym co jakiś czas chwalą się w sieci zdjęciami z wyjazdu.

Przyszła żona Krzysztofa Skiby rozpaliła zmysły internautów publikując pikantne fotografie w dość skąpym stroju kąpielowym.

Niewątpliwie Karolina Kempińska prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko to zasługa regularnych ćwiczeń. Kobieta wiele razy podkreślała, iż chętnie odwiedza siłownię.

Oczywiście pod zmysłowymi zdjęciami partnerki Krzysztofa Skiby pojawiło się mnóstwo komentarzy użytkowników mediów społecznościowych. Fotki odbierają mowę, Co można powiedzieć w takiej sytuacji… zazdroszczę Krzysztofowi”, „Świetna figura” – napisali internauci.

Zmysłową fotografię ukochanej skomentował także sam Krzysztof Skiba. „Słonko cieszy się, że Cię opala” – stwierdził muzyk zespołu „Big Cyc”.

źródło: Lelum

Zobacz również: