Kamil Stoch
foto: YouTube

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch rzadko wypowiadają się w mediach na tematy prywatne. Skoczek narciarski zabrał ostatnio głos w sprawie swojego małżeństwa. Deklaracja sportowca niezwykle uradowała jego wielbicieli. 

Kamil Stoch przekazał radosne wieści

Popularny sportowiec i jego żona obchodzą w tym roku 13. rocznicę ślubu. W związku z tym, że Kamil Stoch z Ewą niezbyt chętnie mówią o swojej reklacji, pojawiły się niepokojące doniesienia jakoby para przeżywała kryzys.

Dodatkowo niepokój wzbudziły słowa samej Ewy Bilan-Stoch. Kobieta przyznała, że z mężem mają mało czasu dla siebie, bo dużo pracują.

„Jestem pracoholiczką. W moim przypadku praca jest silnie powiązana z życiem codziennym. Śmiejemy się z Kamilem, że on pracuje dla mnie, a ja dla niego. Trudno jest czasem zauważyć granicę, gdzie jest nasze życie prywatne, a gdzie zawodowe” – przyznała szczerze Ewa Bilan-Stoch.

Kamil Stoch również zabrał głos w tej sprawie. Zawodnik zdecydował się uciąć wszelkie spekulacje. 35-latek wyjawił prawdę o swoim małżeństwie. Warto dodać, iż fani nie posiadają się z radości po tym, co powiedział ich idol.

W wywiadzie udzielonym jednej ze znanych gazet Kamil Stoch opowiedział o swoim małżeństwie. Słowa sportowca są niezwykle piękne. Poza tym, z pewnością ucieszą wielbicieli 35-latka. W końcu jednoznacznie wynika z nich, że w rodzinie zawodnika wszystko jest w idealnym porządku.

„Rodzina to jest fundament, który daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności w życiu. Cokolwiek, by się nie działo w naszej pracy zawodowej, mamy od nich poczucie, że będziemy kochani i mamy do kogo wrócić. Mamy komu tę miłość odwzajemnić” – wyjawił powiedział Kamil Stoch.

źródło: Pomponik

Zobacz również: