Strona główna Dzieje się! Dramat na komendzie policji. Funkcjonariusz strzelił sobie w głowę

Dramat na komendzie policji. Funkcjonariusz strzelił sobie w głowę

nie żyje dziecko

Dramatyczne sceny rozegrały się w jednym z polskich komisariatów. Funkcjonariusz policji postrzelił się w głowę. O przykrym zdarzeniu poinformował jeden z lokalnych portali.

Policja z Gorzowa Wielkopolskiego nie komentuje sprawy

„Do dramatycznego zdarzenia na Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim doszło w poniedziałek rano. Policjant postrzelił się w głowę i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze z Gorzowa walczą o jego życie” – poinformował jeden z gorzowskich serwisów informacyjnych. Tragedia wydarzyła się w poniedziałek, 15 maja.

Dziennikarze portalu ustalili, iż na miejsce tragedii przybyła karetka pogotowia, także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Helikopter wylądował na parkingu komendy policji około godz. 7:00.

Funkcjonariusz policji, który postrzelił się w głowę jest aktualnie w bardzo ciężkim stanie. Policjanta przetransportowano do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. W tej chwili lekarze z gorzowskiej lecznicy walczą o jego życie.

Jak na razie nie są znane szczegółowe okoliczności dramatu. Nie wiadomo, czy mamy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem, czy też funkcjonariusz policji postrzelił się w głowę celowo.

Warto podkreślić, iż gorzowska policja nie udziela komentarzy w sprawie incydentu na komendzie. „Na ten moment nie komentujemy sprawy. Trwają czynności pod nadzorem prokuratora” – stwierdził jedynie Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

źródło: Onet

Zobacz również: