Jerzy Stuhr
foto: YouTube

Niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Jerzego Stuhra przekazał jego syn. Okazuje się, że ceniony artysta zmaga się z poważnymi kłopotami zdrowotnym. Trafił nawet na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej jednego ze szpitali.

Jerzy Stuhr przebywa obecnie w szpitalu

Maciej Stuhr, syn sławnego aktora, udzielił ostatnio wywiadu, którym mocno zaniepokoił fanów swojego ojca. Otóż odpowiadając na jedno z pytań, 47-latek niespodziewanie wyznał przykrą wiadomość na temat taty.

W czasie rozmowy dziennikarz zapytał Macieja o to, czym Jerzy Stuhr dojeżdża aktualnie do pracy. Było to oczywiste nawiązanie do problemów aktora z prawem.

Przypomnijmy, iż 76-latek spowodował w ubiegłym roku wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Natomiast w marcu 2023 roku Jerzy Stuhr został skazany na karę grzywny w wysokości 12 tysięcy złotych oraz otrzymał trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Z pewnością odpowiedź 47-latka mocno zdziwiła, a jednocześnie zasmuciła dziennikarza i fanów pana Jerzego. Otóż mężczyzna niespodziewanie wyznał, iż jego ojciec jest w tej chwili hospitalizowany.

„Tata mój jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim jedzie sobie czasem na spacer” – powiedział nieco tajemniczo Maciej Stuhr.

Po tych słowach od razu zawrzało w sieci. Internauci zaczęli się niepokoić. Wiele osób zastanawiało się, czy przypadkiem u Jerzego Stuhra nie pojawił się nawrót choroby nowotworowej.

Jeszcze inni stwierdzili, iż być może kłopoty ze zdrowiem to skutek stresu, którego aktorowi ostatnimi czasy przecież nie brakowało.

źródło: Pudelek

Zobacz również: