Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

W internecie pojawiły się niepokojące doniesienia. Rzekomo Katarzyna Dowbor jest ciężko chora. Wielbiciele dziennikarki zaczęli się poważnie niepokoić. W końcu głos zabrała sama zainteresowana. Prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie.

Katarzyna Dowbor mówi o swoim zdrowiu

Przypomnijmy, iż na początku maja gruchnęła wieść, iż Katarzyna Dowbor po kilkunastu latach pracy straciła pracę w programie „Nasz nowy dom”. Prezenterka została zwolniona, gdyż włodarze Telewizji Polsat postanowili stopniowo odświeżyć dobrze znane widzom formaty.

Katarzyna Dowbor opublikowała wpis, w którym wyjaśniła całą sytuację. Dziennikarka podkreśliła, że to nie ona podjęła decyzję o odejściu z kultowej produkcji.

Pomimo oświadczenia 64-latki, w sieci pojawiły się liczne spekulacje na temat prawdziwych powodów zwolnienia Katarzyny Dowbor. Jedna z plotek głosi nawet, iż prezenterka nie poprowadzi już programu „Nasz nowy dom”, z powodu wieku i złego stanu zdrowia.

Niektórzy twierdzili nawet, że problemy zdrowotne gwiazdy są na tyle duże, że mocno komplikowały, a wręcz utrudniały pracę produkcji. Z tego powodu ekipa miała podobno szukać nowych rozwiązań, które pozwoliłyby na realizację odcinków według napiętego harmonogramu.

Najwyraźniej tego typu spekulacje zirytowały Katarzynę Dowbor. Kobieta postanowiła wydać oświadczenie w sprawie swojego stanu zdrowia. Gwiazda na swoim Instagramie umieściła zabawny filmik, w którym odniosła się do plotek.

Katarzyna Dowbor podkreśliła, iż mimo wieku, świetnie daje sobie radę. Wyznała też wprost, że nie umiera, jak sugerowali co poniektórzy.

„Moi kochani, chcę Wam jeszcze raz bardzo podziękować za wsparcie, miłe słowa i tę walkę o mnie. Jesteście cudowni! I spieszę Was uspokoić, że informacje o moim złym stanie zdrowia, które pojawiają się w mediach, są absolutnie nieprawdziwe! Nie wierzcie w to! Czy tak wygląda kobieta, która jedną nogą stoi nad grobem? Całuję Was i dziękuję za wszystko” – powiedziała dziennikarka.

źródło: Pudelek

Zobacz również: