gwałt w Warszawie

Ważne informacje na temat Fabianka – brata zmarłego Kamilka z Częstochowy ujrzały światło dzienne. Przyrodnia siostra chłopców oświadczyła, iż zrobi wszystko, aby jej braciszek miał radosne dzieciństwo. Pani Magda podjęła w związku z tym istotną decyzję, którą właśnie ogłosiła.

Siostra Kamilka z Częstochowy chce zaopiekować się drugim braciszkiem

Przypomnijmy, iż w momencie, gdy na jaw wyszło, iż 8-letni Kamilek z Częstochowy był brutalnie maltretowany przez swojego ojczyma, piątka jego rodzeństwa została zabrana rodzicom. Dodajmy, że zarówno Dawid B., jak i Magdalena B. trafili do aresztu.

Od tego czasu młodsze dzieci znajdują się w tzw. pieczy zastępczej. Natomiast starsze trafiło do placówek opiekuńczo-wychowawczych. Właśnie w takiej placówce mieszka w tej chwili 7-letni Fabianek, brat zmarłego Kamilka z Częstochowy.

Cała sytuacja poruszyła przyrodnią siostrą chłopców. Kobieta wyznała publicznie, że zrobi co w jej mocy, aby jej drugi przyrodni brat Fabian miał szczęśliwe dzieciństwo. 29-latka nie kryła, że jest gotowa zwrócić się do sądu o przyznanie jej opieki nad 7-letnim bratem.

„Postaram się, żeby Fabian miał normalne dzieciństwo, Zrobimy wszystko, by zabrać go z placówki. Gdyby nie chcieli, żeby Fabian był z tatą, to ja się będę starała. Tak, żeby nie był w placówce, bo wiem jak to jest” – zaznaczyła pani Magda.

Wydaje się, że 29-latka tak dobrze rozumie sytuację młodszego brata, gdyż sama miała trudne dzieciństwo. Pani Magda dorastała w domu dziecka. Dopiero dwa lata temu odszukała swojego biologicznego ojca. Z kolei na początku tego roku poznała swoich przyrodnich braci, 8-letniego Kamilka i 7-letniego Fabianka.

„Najgorszy był brak rodziny i wyzywanie od sierot, to mnie zawsze najbardziej bolał” – wyjawiła przyrodnia siostra chłopców z Częstochowy.

źródło: Super Express

Zobacz również: