Edward Miszczak Polsat
foto: YouTube

Nowy dyrektor programowy Polsatu na dobre wziął się za porządki w stacji. Edward Miszczak zamierza wprowadzić kolejne zmiany. Pracę ma stracić kolejna gwiazda. Oto szczegóły.

Edward Miszczak chce poważnie zmodyfikować „Taniec z gwiazdami”

Najpierw gruchnęła wieść, iż pomimo kilkumiesięcznych nad nową edycją show „Taniec z gwiazdami”, program zostanie wyemitowany dopiero wiosną przyszłego roku. Tę dość zaskakującą decyzję podjął podobno sam Edward Miszczak.

Przypomnijmy, że do tej pory taneczne show pojawiało się regularnie na antenie Polsatu. Zazwyczaj zazwyczaj stacja emitowała aż dwie edycje – wiosenną i jesienną. Taka sytuacja miała miejsce od 2014 roku. Jednak teraz będzie zupełnie inaczej. Edward Miszczak oficjalnie potwierdził, że tegoroczny sezon nie dojdzie do skutku.

Niewątpliwie taka decyzja dyrektora programowego może dziwić. W końcu Polsat od kilku miesięcy przygotowywał się do „Tańca z gwiazdami”. Media doniosły, że prowadzono bardzo zaawansowane rozmowy z potencjalnymi uczestnikami programu. Mowa chociażby o synu Edyty Górniak – Allanie Krupie oraz żonie Zenka Martyniuka – pani Danucie. Poza tym, produkcja miała zabiegać o pozyskanie nowego jurora – Marcina Hakiela.

Odwołanie tegorocznej odsłony TzG to niejedyna sensacja. Media doniosły, że Edward Miszczak zamierza usunąć z tanecznego show wielką gwiazdę. Mowa o Iwonie Pavlović, która była jurorką w „Tańcu z gwiazdami” od samego początku.

Co ciekawe, dziennikarze podali już nawet nazwisko osoby, która ma zastąpić Iwonę Pavlović. Edward Miszczak chce podobno, aby zamiast 61-latki jurorką została dotychczasowa współprowadząca – Izabela Janachowska.

źródło: Super Express

Zobacz również: